Inne
Reklama

Woda to inspiracja dla twórców Herbal Essences. Zgodnie z trendem powstał wariant Nawilżenie po brzegi, który sprawia, że włosy stają się miękkie w dotyku, lśniące i bardziej podatne na układanie. "W tym sezonie jedną z głównych inspiracji w świecie mody jest wszystko, co kojarzy się z wodą” - mówi Paweł Marczewski, stylista. „Ten sam motyw wykorzystują też mistrzowie fryzjerstwa” – dodaje Agnieszka Płusa, stylistka fryzur.

Dlaczego nasze włosy tracą wilgoć? Z upływem czasu słabnie ochronna warstwa łusek, a to sprawia, że włosy łatwiej tracą wilgotność ze swego wnętrza. Im dłuższe, a co za tym idzie, starsze włosy, tym słabiej łuski spełniają swoją funkcję ochronną i tym bardziej włosy mogą być wysuszone i zniszczone.

czytaj dalej...Eksperci Herbal Essences sprawdzili, jakie korzyści daje regularne stosowanie wariantu Nawilżenie po brzegi. Testy wykazały, że kondycja włosów po jego zastosowaniu znacznie się poprawia, a mokre włosy rozczesują się aż o 50% łatwiej, niż w przypadku stosowania szamponu bez właściwości odżywczych.

Reklama

Linia Herbal Essences pozwala utrzymać optymalny poziom odżywienia włosa, tworząc cieniutką, niewidoczną warstwę ochronną dookoła każdego z nich. Badania potwierdziły, że konsekwentne stosowanie zestawu szampon, odżywka i maska Herbal Essences Nawilżenie po brzegi, wyraźnie ułatwia rozczesywanie włosów i sprawia, że są one lepiej nawilżone, a w konsekwencji jedwabiście gładkie i olśniewająco błyszczące. Dlatego, najlepsze efekty można uzyskać stosując podczas każdego mycia szampon i odżywkę, a raz w tygodniu maskę Nawilżenie po brzegi.

czytaj dalej...Wodne trendy widoczne są również w makijażu. Tu panują lekkie, transparentne błękity i połyskujące niczym tafle wody usta. W wieczorowym makijażu nie może zabraknąć granatu i lśniących metalicznym blaskiem cieni.

Przyjrzyjmy się wodnym inspiracjom w świecie fryzjerstwa. „W tym sezonie z pełnym przekonaniem proponuję połyskujące metalicznym blaskiem, uwodzicielskie fale. W obowiązujące trendy idealnie wpisuje się też fryzura podkreślająca naturalny skręt włosów. Tylko odpowiednio nawilżone włosy pozwalają wyczarować takie właśnie, najmodniejsze fryzury. By uzyskać pożądany efekt należy pamiętać o właściwej, konsekwentnej pielęgnacji włosów. Wielu paniom przyda się więc na pewno wariant Herbal Essences Nawilżenie po brzegi” – tłumaczy Agnieszka Płusa, stylistka fryzur.