Inne
Reklama

Wiele osób uważa kupienie gotowej paczki z kosmetykami za mało wysublimowany prezent, jednak prawda jest taka, że porządny tusz do rzęs i błyszczyk to w 99 procentach przypadków prezent trafiony - każda kobieta, niezależnie od wieku, lubi dostać jakiś ekskluzywny kosmetyk! Wiele pań - mamy, babcie - woli oszczędzić na sobie, by na przykład kupić coś fajnego córce czy wnuczce, zatem wybierze najtańszy kosmetyk. Pozwólmy im na nieco luksusu!

Firma Smashbox przygotowała następujące zestawy:

Zestaw Wish For A Flawless Complexion

Wish For A Flawless Complexion to zestaw kosmetyków, które idealnie przygotowują i wyrównują skórę przed nałożeniem podkładu oraz przedłużają trwałość makijażu.

Zestaw zawiera: bazę pod podkład Photo Finish Foundation Primer, bazę Photo Finish Foundation Primer travel size. Cena: 195 zł.

Inne

czytaj dalej...Zestaw Wish For The Stars

Wish For The Stars to zestaw najlepiej sprzedających się produktów marki SMASHBOX - do oczu, ust i policzków w wersji mini.

Zestaw zawiera: miniaturę Fusion Soft Lights Dusk, miniaturę tuszu do rzęs Lash DNA, miniaturę błyszczyka do ust Lip Enhancing Gloss (kolor Illume). Cena: 130 zł.


___________________________________


NIE PRZEGAP:
>>> Skóra czysta na cztery fajerki
>>> Wehikułem czasu w lata 20.