Inne
Reklama
Inne

Ekologiczna substancja, jaką jest biała glinka, jest idealna do stosowania w kosmetologii i w zabiegach upiększających włosy. Jest odpowiednia zarówno do włosów suchych, delikatnych jak i tych z problemami.

Glinkę można stosować jako preparat bakteriobójczy, odtruwający, reminalizujący, zabliźniający, a także stymulujący funkcje organizmu. Glinka ma właściwości wchłaniające, oczyszczające, złuszczające, mineralizujące, poprawiające koloryt skóry, a także zwężające i oczyszczające pory. Jej cechą charakterystyczną jest zdolność do wchłania dużej ilości płynów, gazów oraz szeregu substancji zanieczyszczających, takich jak środki chemiczne, bakterie, wirusy i pasożyty.

czytaj dalej...Reklama

Firma Kemon do produkcji swoich nowych preparatów z serii Villa Lodola wykorzystuje najlepszy naturalny składnik – właśnie białą glinkę. Kosmetyki Villa Lodola Remedium Sebi Argilla dzięki zawartości wyciągu z wierzby, brzozy i białej glinki przywracają równowagę włosom. Czystość i dobre samopoczucie dają zaś włosom preparaty Curtis Sana Argilla o działaniu odblokowującym, oczyszczającym i łagodzącym. Włoskie preparaty firmy Kemon są wolne od zanieczyszczeń, a swoją moc czerpią prosto z natury.