Inne
Reklama

Ale to właściwie nic dziwnego. Markę Estee Lauder zachwalają kobiety w każdym wieku. To ta właśnie firma jako pierwsza w 1982 r. włączyła nocną regenerację do kategorii produktów przeciwdziałających starzeniu się skóry, opracowując preparat, który zrewolucjonizował sposób myślenia kobiet o skórze i jej pielęgnacji.

Dzięki nowatorskiej, nagrodzonej formule Night Repair, przeznaczony do skóry uszkodzonej, w widoczny sposób pomagał regenerować ją podczas uzdrawiających godzin snu. Estée Lauder jako jedna z pierwszych firm zajmujących się pielęgnacją skóry, zrozumiała zasadniczą zależność pomiędzy uszkodzeniem DNA a starzeniem się skóry oraz znaczenie zdolności skóry do regeneracji własnego DNA.

Obecnie kluczowe badania Estée Lauder w dziedzinie genetycznego starzenia się skóry doprowadziły do nowych odkryć i nowych technologii, które ponownie zrewolucjonizują nocną regenerację. Nowy reparator Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex zapewnia nieprzerwaną, kompleksową i zoptymalizowaną regenerację skóry nocą, dzięki rewolucyjnej Technologii Chronolux wspomagającej naturalną synchronizację regeneracji skóry z procesami ochronnymi dokładnie we właściwym czasie.

Ponadto nowa, opatentowana technologia zawierająca Alkyl Guanine Transferase pomaga zregenerować wyraźne uszkodzenia wywołane oddziaływaniem dymu i zanieczyszczeń, a zwłaszcza toksyn i chemikaliów. Tym samym nowy reparator znalazł się w pierwszej linii regeneracji widocznych uszkodzeń skóry wywołanych szkodliwym wpływem wszystkich poznanych, podstawowych czynników środowiskowych.

Sugerowana cena detaliczna: 30 ml – 250 zł, 50 ml – 345 zł

_______________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Jak zaliczyć seksowne wejście
>>> Poznaj wszystkie tajemnice tej dziurki
>>> 7 tysięcy złotych za cudowne serum z... twojej krwi

>>> Ekologiczne kosmetyki nie odejmą ci lat