Inne
Reklama

W linii znajdziemy połyskujące cienie do powiek Quattro w sześciu kombinacjach kolorystycznych. Makijaż oczu można dopełnić tuszem do rzęs Diamond oraz eyelinerem Eyeliner Catwalk. By całość była spójna i karnawałowa do granic wytrzymałości, można użyć połyskliwej pomadki Fruit & Gloss w trzech nowych kolorach i smakach. Na deser jest lakier do paznokci z połyskliwymi drobinkami.

POMADKA FRUIT & GLOSS

Inne

Zawiera wielowymiarowe drobinki nadające ustom zmysłowy blask. Połyskujące drobinki perłowe dają satynowe wykończenie, krystaliczne drobinki o metalicznym połysku sprawiają, że usta lśnią wielobarwnie. Każdy kolor ma inny zapach i smak. Cena: 39,00 zł.

DIAMENTOWY TUSZ DO RZĘS

Inne

Dzięki drobinkom odbijającym światło sprawia, że rzęsy pokryte są gwiezdnym pyłem. Wygodna i precyzyjna aplikacja. Nie zawiera parabenów. Nieperfumowany. Cena: 49,00 zł.

czytaj dalej...EYELINER CATWALK

Inne

Płynny eyeliner zawierający połyskujące drobinki. Dobrze trzyma się na powiece, pędzelek ułatwia aplikację. Cena: 29,90 zł.

CIENIE POCZWÓRNE FUN & STYLE

Inne
Reklama

Wysokiej jakości cienie pudrowe zawierające dyskretnie połyskujące drobinki. Harmonijnie dobrane cztery kolory pozwalają wykonać zarówno naturalny jak i bardzo mocny makijaż, w wielu kombinacjach. Aby osiągnąć mocniejszy efekt lśnienia należy nakładać cienie na mokro. Cena: 49,00 zł.

LAKIER DO PAZNOKCI

Lakiery zawierają połyskujące drobinki oraz mają długotrwałą formułę, która nie odpryskuje. Pędzelek sprawia, że łatwo się nakładają. Nie zawierają formaldehydu i toluenu. Zawartość: 8 ml, Cena: 35,00 zł.