Inne
Reklama
Inne
Inne
Inne
Inne
InneSŁONECZNE PIGUŁKI
Przedłużają naturalną opaleniznę, ale nawet osobom nieopalonym nadają złocisto-brązowy kolor karnacji. Bez obaw sięgaj po nie codziennie. Te preparaty uzupełniają dietę. Zawierają betakaroten, witaminy E i C oraz selen. Od wewnątrz pobudzają proces pigmentacji skóry, chronią ją, regenerują i utrzymują równomierne zabarwienie.
Kosmetyki dla ciebie: Capivit Sun System firmy GlaxoSmithKline; Inneov Słońce, Vichy

BRĄZUJĄCE NAWILŻACZE
Mowa oczywiście o samoopalaczach. Mogą być: w kremie, spreju, piance, a nawet w postaci chusteczek. Wybierz ten, ktry formą pasuje Ci najbardziej, bo działanie mają podobne: nadają kolor, chronią przed promieniowaniem UVB, regenerują i świetnie nawilżają. Pamiętaj! Przed użyciem któregokolwiek wykonaj peeling - wtedy preparat lepiej się wchłonie. Następnie rozprowadź go równomiernie po całej skórze, omijając okolice oczu, brwi i linii włosów. Na koniec umyj ręce.
Kosmetyki dla ciebie: Chusteczka samoopalająca, Dax Cosmetics; Samoopalacz, Tinted self tan carem, Oriflame, 100 ml

PUDROWY KAMUFLAŻ
Piękny blask i efekt opalenizny uzyskasz, stosując krem tonujący i puder brązujący. Ten pierwszy ujednolici kolor skóry, pokryje nierówności oraz plamki. Poza tym łączy w sobie funkcję kremu i podkładu. Ten drugi, wzbogacony o złote drobinki, odbija światło, opalizuje i rozświetla cerę.
Kosmetyki dla ciebie: Puder brązujący w pędzlu, Powder Brush, Artdeco; Perełki Brązujące, Bronzing Pearls, Avon; Tonujący krem nawilżający, Nivea Visage
BARWNIK NATURALNY
Będziesz dłużej cieszyć się opalenizną, jeśli regularnie dostarczysz skórze porcję witamin. Jedz do woli: pomarańcze, wiśnie, jabłka oraz czarne porzeczki. Zawarta w nich witamina C nadaje cerze blasku, pobudza mikrokrążenie i odpowiada za równomierne rozłożenie melaniny (barwnika). Pij też sok z marchwi, jedną szklankę dziennie. Marchewka to źródło beta karotenu, który jest odpowiedzialny za produkcję barwnika w skórze.