Inne
Reklama

Seria "Operacje plastyczne", którą od 3 listopada możemy oglądać na Discovery Travel & Living, prezentuje przejmujące historie pacjentów i zmagania lekarzy w zakresie tej wyjątkowej specjalizacji. W programie zobaczymy kulisy zawodowego i prywatnego życia personelu medycznego kliniki chirurgii plastycznej w Miami oraz poznamy sylwetki pacjentów i ich niezwykłe przypadki.

Program przedstawia pacjentów, którzy decydują się na operację. Niektórzy przychodzą po raz pierwszy, inni traktują to jak kolejny rutynowy zabieg, a jeszcze inni chcą naprawić fatalne skutki nieudanych zabiegów lub po prostu pomóc naturze. Wszyscy mają jeden cel – poprawić swoją urodę, a co za tym idzie, całe życie. Seria przedstawia niesamowite, zaskakujące, poruszające, a niekiedy humorystyczne historie z życia pacjentów. Bohaterowie programu podejmują ryzyko zabiegu oraz zdradzają swoje przemyślenia i emocje przed i po przemianie.

OBALIĆ STEREOTYPY

Seria "Operacje plastyczne" dementuje stereotypy i negatywne skojarzenia, które są związane z chirurgią plastyczną. Kamera towarzyszy pacjentom podczas całego procesu decyzyjnego. Program przedstawia prawdziwe historie, a realizatorzy nie wpływają na decyzje bohaterów, jedynie rejestrują ich naturalne zachowania i przechodzą z nimi tę trudną drogę. Każda historia zaczyna się od konsultacji lekarskiej, następnie planuje się zabieg, przeprowadzona zostaje operacja, a na końcu pacjent przechodzi rekonwalescencję i wraca do normalnego życia.Poznaj fascynujący świat chirurgów plastycznych i ich pacjentów, gotowych na wiele wyrzeczeń, aby uzyskać atrakcyjny wygląd i - nierzadko - nowe życie...

Premiera: 3 listopada, godz. 22:00, Discovery Travel & Living; Kolejne odcinki: wtorki, godz. 22:00

________________________________________________

POLECAMY: >>> Czas dogonił Demi Moore >>> Zobacz, jak botoks oszpecił znaną aktorkę >>> Czy zoperowałabyś sobie części intymne?