Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Wyglądaj modnie i nie marznij! Wielozadaniowe STYLIZACJE na zimne dni

27 listopada 2019, 07:27
Kurtka puchowa jest klasykiem każdej zimy ,ale zamiast kupować kolejną „nudną” w czarnym kolorze może warto zainwestować w taką, która będzie podkręcała każdą stylizację, a jednocześnie stanowiła jeden mocny akcent kolorystyczny. Matowa czy lakierowana, długa a może krótka – wybór należy do Was, ważne, aby się wyróżniała i było ją widać z daleka.
Kurtka puchowa jest klasykiem każdej zimy ,ale zamiast kupować kolejną „nudną” w czarnym kolorze może warto zainwestować w taką, która będzie podkręcała każdą stylizację, a jednocześnie stanowiła jeden mocny akcent kolorystyczny. Matowa czy lakierowana, długa a może krótka – wybór należy do Was, ważne, aby się wyróżniała i było ją widać z daleka. / Media
Wraz z jesienią i zimą wraca odwieczny dylemat - wyglądać pięknie, ale marznąć czy ubrać się ciepło i grubo, ale mało stylowo? Wbrew pozorom wcale nie trzeba wybierać i popadać ze skrajności w skrajność. Przedstawimy dowody na to, że ciepłe okrycia wierzchnie naprawdę można wkomponować w stylizację tak, aby pogodzić ze sobą te dwa odwieczne dylematy.
Reklama
Reklama
Tematy:
styl moda jesień/zima 2019/2020 moda

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama