Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

STYLIZACJE na urlop w nietypowych, ale bardzo modnych miejscach

30 lipca 2019, 13:15
Norweski casual to z założenia prosty, stonowany styl, gdzie ulubione fasony w garderobach goszczą przez cały rok. Odnosząc się jednak do barwnych krajobrazów i architektury, stylizacje można mieszać dowolnie kolorystycznie i w prosty sposób przemycić nutę streetwearu nie zaburzając klasycznej nonszalancji.
Norweski casual to z założenia prosty, stonowany styl, gdzie ulubione fasony w garderobach goszczą przez cały rok. Odnosząc się jednak do barwnych krajobrazów i architektury, stylizacje można mieszać dowolnie kolorystycznie i w prosty sposób przemycić nutę streetwearu nie zaburzając klasycznej nonszalancji. / Media
Wakacyjne wojaże w pierwszej chwili kojarzą się z egzotycznymi, ciepłymi miejscami. Jak jest w rzeczywistości? Coraz więcej trendsetterek w poszukiwaniu idealnych lokacji do zdjęć odkrywa w sobie podróżniczą duszę i publikuje na swoich kanałach społecznościowych ciekawe miejsca, niekoniecznie kojarzone z letnim wypoczynkiem. W ostatnim roku zdecydowanymi faworytami it girls zostały kraje skandynawskie – idealne do odwiedzenia o każdej porze roku. Jeżeli wasze plany urlopowe skupiają się bardziej na jesiennym poszukiwaniu przygód – ta garść stylizacji jest właśnie odpowiedzią na wszystkie potrzeby.
Reklama
Reklama
Tematy:
styl stylizacje na urlop moda moda lato 2019

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama