Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Wakcyjny niezbędnik: modne akcesoria na tegoroczne lato

27 czerwca 2019, 10:49
Podczas całodziennego plażowania, oprócz widowiskowego looku należy zadbać o odpowiednią ochronę przed słońcem. Kapelusz z szerokim rondem stanowi odpowiedź na wszelkie potrzeby – jest trendy, jest wygodny, a przede wszystkim ochroni naszą głowę przed nadmiernym słońcem. It girls z całego świata pokochały szczególnie wersję zdobioną delikatnymi napisami.
Podczas całodziennego plażowania, oprócz widowiskowego looku należy zadbać o odpowiednią ochronę przed słońcem. Kapelusz z szerokim rondem stanowi odpowiedź na wszelkie potrzeby – jest trendy, jest wygodny, a przede wszystkim ochroni naszą głowę przed nadmiernym słońcem. It girls z całego świata pokochały szczególnie wersję zdobioną delikatnymi napisami. / Media
Pakowanie na wyczekiwany urlop, to często seria podejmowania wielu decyzji oraz wcześniejszego planowania, co koniecznie powinno się znaleźć w walizce, a co chcemy, aby się w niej znalazło. Przygotowania do plażowania oprócz podstawowych rzeczy takich jak szeroki ręcznik czy krem z filtrem opierają się także na wcześniejszym przygotowaniu wielu letnich stylizacji. Gdy wszystko już jest gotowe, pozostaje ostatnia część – akcesoria.
Reklama
Reklama
Tematy:
moda lato 2019 modne akcesoria lato 2019 moda styl

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • Jagna
    2019-07-02 20:56:41
    W zeszłym roku kupiłam super kapelusz w Carry z takimi napisami. Cale lato w nim chodziłam i te również zamierzam.
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama