Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Modne oblicze Wielkanocy. STYLIZACJE

18 kwietnia 2019, 13:16
Niewątpliwie nieodłącznym wzorem towarzyszącym wielkanocnym stylizacjom będą kwiaty. Jest to motyw jak żaden inny kojarzący nam się z okresem wiosennym. Bez wahania możesz postawić na ten wzór, zakładając sukienkę. Idealnie sprawdzi się bardzo kolorowa wersja, dzięki której będziesz wyglądać bardzo promiennie. Do całości świetnie skomponuje się lekki płaszczyk. Oczywiście nie zapominajmy o dodatkach. Tego dnia najlepszym wyborem będzie mała torebka w połączeniu z lekkim obuwiem.
Niewątpliwie nieodłącznym wzorem towarzyszącym wielkanocnym stylizacjom będą kwiaty. Jest to motyw jak żaden inny kojarzący nam się z okresem wiosennym. Bez wahania możesz postawić na ten wzór, zakładając sukienkę. Idealnie sprawdzi się bardzo kolorowa wersja, dzięki której będziesz wyglądać bardzo promiennie. Do całości świetnie skomponuje się lekki płaszczyk. Oczywiście nie zapominajmy o dodatkach. Tego dnia najlepszym wyborem będzie mała torebka w połączeniu z lekkim obuwiem. / Media
Wszystko wskazuje na to, że w tym roku wielkanocna pogoda pozytywnie nas zaskoczy. Myśl o słonecznych promieniach skłania do tego, żeby zastanowić się nad wyborem stylizacji na te wyjątkowe dni. Jak zwykle przy takich okazjach warto postawić na szyk i elegancję, a z pewnością nasz look będzie trafiony.
Reklama
Reklama
Tematy:
styl moda stylizacje na wielkanoc wielkanoc 2019 moda wiosna/lato 2019 Wielkanoc

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama