Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Koszula w wiosennej odsłonie. STYLIZACJE

12 marca 2019, 06:39
Co powiecie na połączenie odrobiny luzu z elegancją? Czarna koronkowa koszula razem z jeansami i długim płaszczem stworzy bardzo miejski, wygodny look. Do takiej propozycji możesz wymieniać dodatki i tworzyć nowe zestawienia kolorystyczne, ale baza zostaje ta sama. Koszula i jeansy to wybór na lata.
Co powiecie na połączenie odrobiny luzu z elegancją? Czarna koronkowa koszula razem z jeansami i długim płaszczem stworzy bardzo miejski, wygodny look. Do takiej propozycji możesz wymieniać dodatki i tworzyć nowe zestawienia kolorystyczne, ale baza zostaje ta sama. Koszula i jeansy to wybór na lata. / Media
Koszula to jedna z podstawowych części Twojej garderoby, ale często nie możesz już na nie patrzeć, bo stają się koniecznością? Nie musi tak być. Co powiecie na koszule również w weekend, ale w bardziej luźnym wydaniu? Skoro macie ich w swojej szafie całkiem sporo, to może warto je wykorzystać. Przygotowałyśmy stylizacje z koszulą w roli głównej, które pokażą, że można je nosić również poza pracą i wcale nie muszą być sztywne. W końcu wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc czas na zmiany.
Reklama
Reklama
Tematy:
styl koszula moda wiosna 2019 moda
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama