Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Ponadczasowa krata. PRZEGLĄD tego, co obecnie najmodniejsze

18 lutego 2019, 07:58
Wzór kraty nie schodzi z czołówki trendów, jest z nami od kilku sezonów, powracając po krótkiej przerwie i sądzę, że zostając już na stałe. Nie ma nic bardziej dziewczęcego, a zarazem eleganckiego niż sukienki w kratę, wykończone kokardkami, żabotami, koronkami, falbankami, czy kołnierzykami. Nawiązują wtedy do pięknych modowo lat 20/30. Zakładając taką sukienkę, będziesz zawsze wyglądała stylowo i stosownie w każdej sytuacji.
Wzór kraty nie schodzi z czołówki trendów, jest z nami od kilku sezonów, powracając po krótkiej przerwie i sądzę, że zostając już na stałe. Nie ma nic bardziej dziewczęcego, a zarazem eleganckiego niż sukienki w kratę, wykończone kokardkami, żabotami, koronkami, falbankami, czy kołnierzykami. Nawiązują wtedy do pięknych modowo lat 20/30. Zakładając taką sukienkę, będziesz zawsze wyglądała stylowo i stosownie w każdej sytuacji. / Media
Śmiało możemy powiedzieć, że krata to ponadczasowy wzór. Na wybiegach pojawia się, raz w mniejszej, a raz w większej ilości, ale zawsze jest. Dlatego warto mieć ją w swojej szafie.
Reklama
Reklama
Tematy:
styl ubrania w kratę moda moda zima 2019

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama