Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Subtelne boho. STYLIZACJE w tym klimacie będą królować w nowym sezonie

6 lutego 2019, 13:02
Trend garderoby rodem z artystycznej bohemy powraca do szaf co roku, szczególnie w sezonie festiwalowym. Zwiewne, delikatne sukienki, kamizelki, oversize’owe kurtki i płaszcze, zdobione kapelusze, okulary przeciwsłoneczne w nietypowej kolorystyce – to właśnie z nimi spotkamy się na letnich wydarzeniach muzycznych.
Trend garderoby rodem z artystycznej bohemy powraca do szaf co roku, szczególnie w sezonie festiwalowym. Zwiewne, delikatne sukienki, kamizelki, oversize’owe kurtki i płaszcze, zdobione kapelusze, okulary przeciwsłoneczne w nietypowej kolorystyce – to właśnie z nimi spotkamy się na letnich wydarzeniach muzycznych. / Media
Styl boho - inspirowany cyganerią artystyczną kojarzoną z modernizmem, swobodą twórczą i wolnością - to idealna baza do budowania wiosenno-letniej garderoby. Stawia na luz i wygodę, łączy w sobie wiele estetyk, a jednocześnie jest na tyle subtelny, że przy odpowiednim doborze dodatków możemy wyczarować z niego stylizację w ulubionym, indywidualnym stylu.
Reklama
Reklama
Tematy:
moda wiosna 2019 styl boho moda styl

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama