Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Zima nie jest taka zła! STYLIZACJE, w których nie zaznasz chłodu

7 stycznia 2019, 12:17
Najważniejszą inwestycją na górskie, piesze wycieczki będą ciepłe, wygodne buty. Śniegowce na dobre podbiły nasze serca – ciepłe, nieprzemakalne i wygodne. To właśnie one sprawdzą się podczas długich spacerów, gdy prószy śnieg. Wybierając te sięgające nam do połowy łydki, spokojnie możemy założyć grubsze legginsy, nie martwiąc się, że zmarzniemy.
Najważniejszą inwestycją na górskie, piesze wycieczki będą ciepłe, wygodne buty. Śniegowce na dobre podbiły nasze serca – ciepłe, nieprzemakalne i wygodne. To właśnie one sprawdzą się podczas długich spacerów, gdy prószy śnieg. Wybierając te sięgające nam do połowy łydki, spokojnie możemy założyć grubsze legginsy, nie martwiąc się, że zmarzniemy. / Media
Ośnieżone ulice, klimatyczna muzyka, skrzące światła odbijające się od białego puchu. To tylko nieliczne z pozytywnych aspektów zimowego okresu. Przecież każda pora roku jest na swój sposób wyjątkowa. Dodatkową zaletą tej szczególnej jest noszenie kilku warstw. Nie ma żadnych przeciwwskazań, aby korzystając z tej urokliwej pogody, zorganizować krótki wypad za miasto.
Reklama
Reklama
Tematy:
moda stylizacje na mrozy moda jesień/zima 2018/2019 styl

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama