Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

4 wcielenia kobiecości: trendy bieliźniane na 2019 rok

20 grudnia 2018, 12:38
Silna i wyrazista kobieta bez kompleksów to taka, która czuje się piękna, choć nie jest doskonała. Odnajduje swoją kobiecą tożsamość, gdy odrzuca stereotypy i klasyczne kanony piękna. Eksponuje własny styl myślenia, poszukując afirmacji kobiecości, bez prowokacji. Jej uwagę zwracają nowe fasony, materiały, wykończenia, kształty zainspirowane nowymi technologiami. Wybierając części garderoby, zwraca przede wszystkim uwagę na jakość materiałów, a nie na ilość zakupionych rzeczy. Sprawia przyjemność swojemu ciału kupując wyszukane tkaniny, takie jak aksamit, koronki czy skóra. Z wielkim staraniem dba o swoje rzeczy, które są dla niej inwestycją na długie lata. Jej garderoba jest uważnie przemyślana. Nie znajdziemy w niej przypadkowych zakupów. Nowe spojrzenie na ciało wymaga przyjęcia nowej estetyki. Mix fasonów, materiałów i form to emanacja nowoczesnej kobiecości bez kompleksów. Za to kolorystyka jest bardzo ujednolicona. Większość modeli to propozycje neutralne, które mają tworzyć efekt tzw. drugiej skóry. Trend ten jest wyrazem bardzo silnej globalnej tendencji do prezentowania ciała takim, jakie jest.
Silna i wyrazista kobieta bez kompleksów to taka, która czuje się piękna, choć nie jest doskonała. Odnajduje swoją kobiecą tożsamość, gdy odrzuca stereotypy i klasyczne kanony piękna. Eksponuje własny styl myślenia, poszukując afirmacji kobiecości, bez prowokacji. Jej uwagę zwracają nowe fasony, materiały, wykończenia, kształty zainspirowane nowymi technologiami. Wybierając części garderoby, zwraca przede wszystkim uwagę na jakość materiałów, a nie na ilość zakupionych rzeczy. Sprawia przyjemność swojemu ciału kupując wyszukane tkaniny, takie jak aksamit, koronki czy skóra. Z wielkim staraniem dba o swoje rzeczy, które są dla niej inwestycją na długie lata. Jej garderoba jest uważnie przemyślana. Nie znajdziemy w niej przypadkowych zakupów. Nowe spojrzenie na ciało wymaga przyjęcia nowej estetyki. Mix fasonów, materiałów i form to emanacja nowoczesnej kobiecości bez kompleksów. Za to kolorystyka jest bardzo ujednolicona. Większość modeli to propozycje neutralne, które mają tworzyć efekt tzw. drugiej skóry. Trend ten jest wyrazem bardzo silnej globalnej tendencji do prezentowania ciała takim, jakie jest. / Media
Jaki będzie ideał kobiety w 2019 roku? Wg prognoz z międzynarodowych targów bielizny w Paryżu, będzie to rok kobiet wyemancypowanych, wolnych, zaangażowanych i bez kompleksów. Co to oznacza dla Polek i jak najnowsze trendy znajdą odzwierciedlenie w życiu codziennym opowiada Izabela Sakutova, międzynarodowy ekspert brafittingu i lingerie stylingu.
Reklama
Reklama
Tematy:
modna bielizna 2019 bielizna styl moda moda jesień/zima 2018/2019

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama