Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Pas Ci pasuje! STYLIZACJE korzystne dla różnych sylwetek

14 grudnia 2018, 11:36
Najbardziej uniwersalne i klasyczne połączenie bieli z czernią, będzie idealnym wyborem niezależnie od okazji. Długie, materiałowe spodnie w pasy zestawiamy już nie tylko z basicową górą. Tym razem do wzoru dokładamy wzór! Ten typ outfitu broni się sam, więc dobieramy dodatki równoważące go – ramoneskę, czarne obcasy i okulary o cienkich oprawkach.
Najbardziej uniwersalne i klasyczne połączenie bieli z czernią, będzie idealnym wyborem niezależnie od okazji. Długie, materiałowe spodnie w pasy zestawiamy już nie tylko z basicową górą. Tym razem do wzoru dokładamy wzór! Ten typ outfitu broni się sam, więc dobieramy dodatki równoważące go – ramoneskę, czarne obcasy i okulary o cienkich oprawkach. / Media
Ubrania w pionowe paski potrafią mieć zbawienne działanie dla figury. W zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać efekt - poszerzyć, czy zwęzić sylwetkę - najważniejsze jest umiejętne dobranie wzoru z kolorystyką i dodatkami. Najważniejszą zasadą do zapamiętania przy noszeniu pasków jest to, że poziome optycznie poszerzą i podkreślą sylwetkę, a pionowe pasy za to mają działanie wyszczuplające i wydłużające.
Reklama
Reklama
Tematy:
moda moda jesień/zima 2018/2019 styl ubrania w paski

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama