Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

W roli głównej lub jako akcent: STYLIZACJE z supermodną czerwienią

4 grudnia 2018, 15:42
Długi czerwony płaszcz zestawimy z klasycznymi czarno-białymi ubraniami i akcesoriami. Proste, spodnie z rozszerzanymi nogawkami, które na dobre powróciły do łask, z białym topem na ramiączka z romantycznym elementem koronki dają romantyczny. Mała torebka jednocząca wszystkie te trzy kolory w jednym miejscu będzie świetnym wyborem.
Długi czerwony płaszcz zestawimy z klasycznymi czarno-białymi ubraniami i akcesoriami. Proste, spodnie z rozszerzanymi nogawkami, które na dobre powróciły do łask, z białym topem na ramiączka z romantycznym elementem koronki dają romantyczny. Mała torebka jednocząca wszystkie te trzy kolory w jednym miejscu będzie świetnym wyborem. / Media
Czerwień na dobre zadomowiła się w garderobach. Wiele wskazuje na to, że nie opuści nas przynajmniej przez kilka następnych sezonów. Podpowiadamy, jak umiejętnie łączyć ją z innymi kolorami lub używać jako akcentu.
Reklama
Reklama
Tematy:
czerwone ubrania styl moda moda jesień/zima 2018/2019
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama