Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Sukienkowe hity jesieni. PRZEGLĄD

21 listopada 2018, 12:50
To, że za oknem zrobiło się szaro, nie oznacza, że to samo powinno się stać z naszą garderobą. Głównym trenem tej jesieni są bowiem kwieciste sukienki! W sklepach znajdziemy pełny wybór fasonów od falbaniastych mini, przez dzianinowe tuby kończąc na zwiewnych maxi. W wersji jesiennej zestaw je z grubymi, kryjącymi rajstopami i botkami ze spiczastym czubkiem. Na wierzch narzuć dobrze skrojony klasyczny, dwurzędowy płaszcz, najlepiej w kolorze ciepłego karmelu.
To, że za oknem zrobiło się szaro, nie oznacza, że to samo powinno się stać z naszą garderobą. Głównym trenem tej jesieni są bowiem kwieciste sukienki! W sklepach znajdziemy pełny wybór fasonów od falbaniastych mini, przez dzianinowe tuby kończąc na zwiewnych maxi. W wersji jesiennej zestaw je z grubymi, kryjącymi rajstopami i botkami ze spiczastym czubkiem. Na wierzch narzuć dobrze skrojony klasyczny, dwurzędowy płaszcz, najlepiej w kolorze ciepłego karmelu. / Media
Jakie sukienki wybrać tej jesieni, aby było modnie? I z czym je zestawić, by nie zmarznąć? Wybór jest tak ogromny, że trudno się na coś zdecydować, ale my już wiemy, co jest absolutnym hitem tego sezonu i przedstawiamy Wam najgorętsze trendy!
Reklama
Reklama
Tematy:
moda jesień/zima 2018/2019 modne sukienki jesień 2018 moda styl

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama