Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Weź dla siebie to, co najlepsze! Jesienne STYLIZACJE inspirowane ulicznymi trendami ze światowych stolic mody

8 listopada 2018, 13:06
Nasz przegląd i krótki opis każdego z miast zaczynamy od Paryża. Podstawą francuskiego stylu są proste i minimalistyczne stylizacje. Mimo iż Paryżanki kochają trendy nie zapominają o podstawach, które stały się ich znakiem rozpoznawczym. Francuzki uwielbiają czarne dopasowane spodnie, białe koszule i proste wełniane płaszcze. Wszystko oczywiście wykonane z dobrej jakości tkanin. Do tego modna w tym sezonie apaszka i kaszkiet – oto kwintesencja paryskiego stylu!
Nasz przegląd i krótki opis każdego z miast zaczynamy od Paryża. Podstawą francuskiego stylu są proste i minimalistyczne stylizacje. Mimo iż Paryżanki kochają trendy nie zapominają o podstawach, które stały się ich znakiem rozpoznawczym. Francuzki uwielbiają czarne dopasowane spodnie, białe koszule i proste wełniane płaszcze. Wszystko oczywiście wykonane z dobrej jakości tkanin. Do tego modna w tym sezonie apaszka i kaszkiet – oto kwintesencja paryskiego stylu! / Media
Światowe stolice mody od lat wyznaczają trendy i to nie tylko podczas Tygodni Mody, podczas których pokazywane są kolekcje najbardziej znanych projektantów mody. W tych miastach mieszkańcy codziennie inspirują i pokazują jak bawić się modą. W efekcie w każdym z tych miast powstaje bardzo charakterystyczne zestawienie najgorętszych trendów.
Reklama
Reklama
Tematy:
moda jesień/zima 2018/2019 moda styl światowe stolice mody
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama