Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Jesienne STYLIZACJE w kolorach ziemi. Obiekt pożądania tego sezonu!

10 października 2018, 07:18
Uważane za trudne do noszenia, wymagające specjalnej oprawy kolory ziemi dziś zyskują uznanie i stanowią podstawę niemal każdej garderoby. Wydawało Ci się, że ta paleta zarezerwowana się tylko na lato? Nic bardziej mylnego. Tej jesieni brązy i beże rządzą do tego stopnia, że powoli detronizują modny granat, oliwkową zieleń, czy nawet nostalgiczną żółć.
Uważane za trudne do noszenia, wymagające specjalnej oprawy kolory ziemi dziś zyskują uznanie i stanowią podstawę niemal każdej garderoby. Wydawało Ci się, że ta paleta zarezerwowana się tylko na lato? Nic bardziej mylnego. Tej jesieni brązy i beże rządzą do tego stopnia, że powoli detronizują modny granat, oliwkową zieleń, czy nawet nostalgiczną żółć. / Media
Niezależnie od tego, jakie barwy znajdują się na szczycie listy kolorów danego sezonu, jest paleta, która sprawdza się niemal zawsze. Neutralne, zbliżone do kolorów ziemi brązy i beże po raz kolejny wychodzą na pierwszy plan i detronizują modny granat, czy oliwkową zieleń. Czas na klasyki!
Reklama
Reklama
Tematy:
moda moda jesień/zima 2018/2019 modne kolory ubrań jesień 2018

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama