Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Kolarzówki - trend, który będzie rządził nawet jesienią. STYLIZACJE

28 sierpnia 2018, 13:23
W ubiegłym roku „kolarzówki” pojawiły się na wybiegach takich marek, jak: Alexander Wang, Nina Ricci, czy nawet na pokazach haute couture Chanel, Saint Laurent oraz Dolce&Gabbana. Dziś prócz modelek na wybiegach nosi je cała ulica. Spodenki rowerzystów zostały świetnie przyjęte przez streetwear. Trend ten podchwyciły już nawet znane sieciówki. Tego typu spodenki kupisz nie tylko w specjalnych sklepach sportowych, ale również w znanych sklepach odzieżowych.
W ubiegłym roku „kolarzówki” pojawiły się na wybiegach takich marek, jak: Alexander Wang, Nina Ricci, czy nawet na pokazach haute couture Chanel, Saint Laurent oraz Dolce&Gabbana. Dziś prócz modelek na wybiegach nosi je cała ulica. Spodenki rowerzystów zostały świetnie przyjęte przez streetwear. Trend ten podchwyciły już nawet znane sieciówki. Tego typu spodenki kupisz nie tylko w specjalnych sklepach sportowych, ale również w znanych sklepach odzieżowych. / Media
Biker shorts – to nazwa najmodniejszych szortów lata, które przetrwają nawet wczesną jesień. Szorty do złudzenia przypominające spodenki rowerzystów były już hitem - w latach 90. Teraz powróciły i udowodniły, że mogą być megastylowe. Jak je nosić? Zobacz już teraz nasze stylizacje!
Reklama
Reklama
Tematy:
styl biker shorts moda jesień/zima 2018/2019 moda

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama