Warszawa
Reklama

Mocna inspiracja Kasią Tusk? Żona Jacka Kurskiego zadała szyku na Pikniku z "Koroną królów". FOTO

27 sierpnia 2018, 18:28
Od ślubu tych dwojga nie upłynął jeszcze miesiąc, a ich weekendowe uczestnictwo w Pikniku z "Koroną Królów" było pierwszym oficjalnym wyjściem, na którym fotografowie mogli zrobić im zdjęcie...
Od ślubu tych dwojga nie upłynął jeszcze miesiąc, a ich weekendowe uczestnictwo w Pikniku z "Koroną Królów" było pierwszym oficjalnym wyjściem, na którym fotografowie mogli zrobić im zdjęcie... / AKPA
Taki zestaw to stylowy pewniak, który sprawdza się przy większości okazji i niezależnie od wieku kobiety, która się na niego decyduje. Nie inaczej było tym razem.

Powiązane

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję

Reklama
Reklama
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama