Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Te torebki będą hitem nadchodzącej jesieni. 5 modeli

17 sierpnia 2018, 12:10
Przegląd najmodniejszych torebek zaczynamy od klasyki – czyli czarnych torebek, które od lat królują w naszych garderobach i stanowią jej fundament. W nadchodzącym sezonie w tym temacie wiele się nie zmieni – wciąż modne będą czarne torebki tote oraz tradycyjne shoppery. Jeśli jednak nie chcesz, aby było nudno zainspiruj się torebkami Saint Lauren i wybierz czarną torebkę ozdobioną mocnymi przeszyciami lub fantazyjną kokardą, jak w pokazie Loewe.
Przegląd najmodniejszych torebek zaczynamy od klasyki – czyli czarnych torebek, które od lat królują w naszych garderobach i stanowią jej fundament. W nadchodzącym sezonie w tym temacie wiele się nie zmieni – wciąż modne będą czarne torebki tote oraz tradycyjne shoppery. Jeśli jednak nie chcesz, aby było nudno zainspiruj się torebkami Saint Lauren i wybierz czarną torebkę ozdobioną mocnymi przeszyciami lub fantazyjną kokardą, jak w pokazie Loewe. / Media
O kwadratowym kształcie, w zwierzęce wzory, bogato zdobione, na krótkim pasku, w wersji mini – jesień zapowiada się naprawdę ciekawie. Sprawdź, jakie torebki królowały na pokazach mody i zainwestuj już dziś w torebkę, z którą w najbliższym czasie na pewno się nie rozstaniesz!
Reklama
Reklama
Tematy:
modne torebki jesień 2019 styl moda jesień/zima 2018/2019 moda

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama