Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Tego lata koniecznie noś len - nie tylko w klimacie safari! STYLIZACJE

19 lipca 2018, 12:07
Len jest używany w modzie i włókiennictwie już od kilku tysięcy lat, a nieocenione właściwości tego materiału sprawiają, że nie ma żadnej konkurencji. Przede wszystkim jest on chłodny w dotyku i przewiewny, dlatego od lat szyje się z niego letnie ubrania. Doskonale odprowadza wilgoć, jest odporny na przykre zapachy czy nawet brud. Len pozwala naszej skórze oddychać i nie wywołuje alergii. To jednak nie wszystko, len ze względu na charakterystyczny płócienny splot wyróżnia się trwałością i jest odporny na ścieranie. Ma jeszcze jeden plus – jest bezpieczny dla środowiska, a jego zużycie całkowicie ulega biodegradacji.
Len jest używany w modzie i włókiennictwie już od kilku tysięcy lat, a nieocenione właściwości tego materiału sprawiają, że nie ma żadnej konkurencji. Przede wszystkim jest on chłodny w dotyku i przewiewny, dlatego od lat szyje się z niego letnie ubrania. Doskonale odprowadza wilgoć, jest odporny na przykre zapachy czy nawet brud. Len pozwala naszej skórze oddychać i nie wywołuje alergii. To jednak nie wszystko, len ze względu na charakterystyczny płócienny splot wyróżnia się trwałością i jest odporny na ścieranie. Ma jeszcze jeden plus – jest bezpieczny dla środowiska, a jego zużycie całkowicie ulega biodegradacji. / Media
Lato w pełni, a co za tym idzie godziny spędzone przy lustrze i zastanawianie się co włożyć, by przetrwać wysokie temperatury, a przy tym wyglądać atrakcyjnie. Jest na to sposób – len! Jedna z najstarszych i najbardziej naturalnych tkanin wydaje się idealnym rozwiązaniem. Sprawdź, jak najlepiej go nosić!
Reklama
Reklama
Tematy:
len ubrania z lnu styl moda wiosnalato 2018 moda

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama