Reklama
Reklama
Reklama

Tego lata koniecznie noś len - nie tylko w klimacie safari! STYLIZACJE

19 lipca 2018, 12:07
Len jest używany w modzie i włókiennictwie już od kilku tysięcy lat, a nieocenione właściwości tego materiału sprawiają, że nie ma żadnej konkurencji. Przede wszystkim jest on chłodny w dotyku i przewiewny, dlatego od lat szyje się z niego letnie ubrania. Doskonale odprowadza wilgoć, jest odporny na przykre zapachy czy nawet brud. Len pozwala naszej skórze oddychać i nie wywołuje alergii. To jednak nie wszystko, len ze względu na charakterystyczny płócienny splot wyróżnia się trwałością i jest odporny na ścieranie. Ma jeszcze jeden plus – jest bezpieczny dla środowiska, a jego zużycie całkowicie ulega biodegradacji.
Len jest używany w modzie i włókiennictwie już od kilku tysięcy lat, a nieocenione właściwości tego materiału sprawiają, że nie ma żadnej konkurencji. Przede wszystkim jest on chłodny w dotyku i przewiewny, dlatego od lat szyje się z niego letnie ubrania. Doskonale odprowadza wilgoć, jest odporny na przykre zapachy czy nawet brud. Len pozwala naszej skórze oddychać i nie wywołuje alergii. To jednak nie wszystko, len ze względu na charakterystyczny płócienny splot wyróżnia się trwałością i jest odporny na ścieranie. Ma jeszcze jeden plus – jest bezpieczny dla środowiska, a jego zużycie całkowicie ulega biodegradacji. / Media
Lato w pełni, a co za tym idzie godziny spędzone przy lustrze i zastanawianie się co włożyć, by przetrwać wysokie temperatury, a przy tym wyglądać atrakcyjnie. Jest na to sposób – len! Jedna z najstarszych i najbardziej naturalnych tkanin wydaje się idealnym rozwiązaniem. Sprawdź, jak najlepiej go nosić!

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama