Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Moda na kółkach: letnie STYLIZACJE na rower

28 maja 2018, 09:08
Moda i rower wcale nie muszę się wykluczać, co więcej może być z tego duet idealny! Nieważne, więc czy na dwóch kółkach docierasz do pracy, czy spędzasz wolny weekend, bez obaw możesz wyglądać niezwykle stylowo. Wystarczy połączyć modne i funkcjonalne elementy, które wraz z miejskim rowerem będą się prezentować naprawdę świetnie.
Moda i rower wcale nie muszę się wykluczać, co więcej może być z tego duet idealny! Nieważne, więc czy na dwóch kółkach docierasz do pracy, czy spędzasz wolny weekend, bez obaw możesz wyglądać niezwykle stylowo. Wystarczy połączyć modne i funkcjonalne elementy, które wraz z miejskim rowerem będą się prezentować naprawdę świetnie. / Media
Jeśli kochasz jazdę na rowerze, a przy tym chcesz być w zgodzie z trendami, mamy dla Ciebie coś ekstra! 4 stylizacje idealne na rower, które udowodnią Ci, że jazda na dwóch kółkach może być jeszcze przyjemniejsza. Zobacz nasze propozycje modnych i wygodnych zestawów.
Reklama
Reklama
Tematy:
moda stylizacje na rower styl moda wiosnalato 2018

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama