Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Niepoprawnie romantyczna: supermodne STYLIZACJE sezonu

21 maja 2018, 13:57
Sezon wiosna/lato 2018 sprzyja romantycznym stylizacjom. Na wybiegach pojawiły się pastelowe odcienie: mięta, szarości i żółć. Jednak zdecydowanym top kolorem okazał się pastelowy róż. Występuje niemalże w każdym elemencie ubrania i świetnie wygląda na tiulowym, zwiewnym materiale oraz koronce. Łączymy go z kontrastowym, soczystym kolorem jak na przykład chabrowy lub cytrynowy.
Sezon wiosna/lato 2018 sprzyja romantycznym stylizacjom. Na wybiegach pojawiły się pastelowe odcienie: mięta, szarości i żółć. Jednak zdecydowanym top kolorem okazał się pastelowy róż. Występuje niemalże w każdym elemencie ubrania i świetnie wygląda na tiulowym, zwiewnym materiale oraz koronce. Łączymy go z kontrastowym, soczystym kolorem jak na przykład chabrowy lub cytrynowy. / Media
Każda kobieta skrywa w sobie damę, niepoprawną romantyczną i elegantkę. W końcu chowamy jeansy i masywne buty do szafy. Największe domy mody pokazały na wybiegach kreacje delikatne, zwiewne i kobiece!
Reklama
Reklama
Tematy:
styl moda moda wiosnalato 2018

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama