Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Najmodniejszy dodatek sezonu? Torebka nerka. PRZEGLĄD modeli

21 lutego 2018, 13:00
To nie przypadek, że dobrze znacie już ten model. Nerki - niegdyś kojarzone z tanim bazarkiem, ulubieńcami sprzedawców lub po prostu sportowców, szukających czegoś praktycznego na wszelkiego rodzaju drobiazgi. Jednak w tym sezonie zapominamy o ich przeszłości, bo teraz nerki zachwycają swoim designem, są niezwykle stylowe i co najważniejsze są prawdziwym must have.
To nie przypadek, że dobrze znacie już ten model. Nerki - niegdyś kojarzone z tanim bazarkiem, ulubieńcami sprzedawców lub po prostu sportowców, szukających czegoś praktycznego na wszelkiego rodzaju drobiazgi. Jednak w tym sezonie zapominamy o ich przeszłości, bo teraz nerki zachwycają swoim designem, są niezwykle stylowe i co najważniejsze są prawdziwym must have. / Media
Nowy sezon, nowe it-bags? Niekoniecznie, bo moda lubi powracać do tego co już nam znane. W tym sezonie wiele tendencji zostało skopiowanych, jest jednak coś co szczególnie zwraca naszą uwagę i przeżywa swój prawdziwy renesans. Mowa oczywiście o nerkach - gwiazdach światowych wybiegów i ulic największych metropolii.
Reklama
Reklama
Tematy:
modne torebki wiosna/lato 2018 moda wiosnalato 2018 torebki nerki moda

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama