Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Zawsze w pełnej gotowości do bycia modową ikoną: STYLIZACJE inspirowane zestawami Rosie Huntington-Whiteley

26 stycznia 2018, 12:03
Rosie to jedna z najchętniej fotografowanych przez paparazzi gwiazd. Przede wszystkim wyróżnia ją smak i niepowtarzalny styl jako odnoszącej sukcesy modelki, a teraz także świeżo upieczonej mamy. Według różnych źródeł internetowych jedna z jej ostatnich codziennych stylizacji warta jest blisko 60 tysięcy złotych! Można jednak wyglądać równie modnie i wydać 20 razy mniej! Stylizacja Rosie to świetne rozwiązanie na jesienno-zimowe dni dla każdej modnej kobiety.
Rosie to jedna z najchętniej fotografowanych przez paparazzi gwiazd. Przede wszystkim wyróżnia ją smak i niepowtarzalny styl jako odnoszącej sukcesy modelki, a teraz także świeżo upieczonej mamy. Według różnych źródeł internetowych jedna z jej ostatnich codziennych stylizacji warta jest blisko 60 tysięcy złotych! Można jednak wyglądać równie modnie i wydać 20 razy mniej! Stylizacja Rosie to świetne rozwiązanie na jesienno-zimowe dni dla każdej modnej kobiety. / Media
Gdy chcemy wyglądać modnie i przyciągać uwagę innych, często sięgamy do stylizacji dzisiejszych ikon mody. Dobrym przykładem osoby, mającej świetny gust i wyczucie, jest z pewnością Rosie Huntington-Whiteley, którą media lubią fotografować nawet w drodze na kawę! Nic dziwnego, ponieważ wybierane przez nią stylizacje robią naprawdę wrażenie.
Reklama
Reklama
Tematy:
styl moda Rosie Huntington Whiteley styl gwiad
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama