Dziennik Gazeta Prawana logo

Zawsze w trendach: STYLIZACJE inspirowane zestawami Edyty Górniak

11 stycznia 2018, 11:35
Największy polski przebój lat 90. – „To nie ja!” przyniósł Edycie Górniak drugie miejsce na Eurowizji w 1994 roku. Pamiętne wykonanie to największe dotychczasowe osiągnięcie polskich uczestników w tym konkursie. Ponad 20 lat później Edyta pozostaje największą diwą polskiej sceny muzycznej. Obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie po burzliwych związkach spełnia swój „american dream”. Dzisiaj skupimy się na drugiej pasji Edyty, a mianowicie modzie. Przedstawiamy cztery zestawy wzorowane na jej nienagannym stylu. Znajdziecie tutaj zarówno bardzo eleganckie, wieczorowe propozycje, jak i te mniej zobowiązujące, codzienne kompozycje.
1/4Zawsze w trendach!
10704397-.jpg
Media
2/4STYLIZACJE inspirowane Edytą Górniak
10704426-.jpg
Media
3/4STYLIZACJE inspirowane Edytą Górniak
10704455-.jpg
Media
4/4STYLIZACJE inspirowane Edytą Górniak
10704484-.jpg
Media
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło Materiały prasowe
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj