Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Zimowy produkt pierwszej potrzeby: puchowa kurtka. STYLIZACJE z najmodniejszymi modelami

15 grudnia 2017, 09:10
Puchowe kurtki – do tej pory uważane za najtrudniejsze okrycie wierzchnie do ogrania. Często znienawidzone ustępowały miejsca wełnianym płaszczom, a także kożuchom przypominającym ramoneski, ale nie w tym sezonie. Tej zimy z powodzeniem odczarowujemy mit na temat puchowych kurtek i nosimy je nie tylko w sportowych stylizacjach, ale również na co dzień i wieczorowo.
Puchowe kurtki – do tej pory uważane za najtrudniejsze okrycie wierzchnie do ogrania. Często znienawidzone ustępowały miejsca wełnianym płaszczom, a także kożuchom przypominającym ramoneski, ale nie w tym sezonie. Tej zimy z powodzeniem odczarowujemy mit na temat puchowych kurtek i nosimy je nie tylko w sportowych stylizacjach, ale również na co dzień i wieczorowo. / Media
Ciepłe kurtki puchowe w tym sezonie są produktem pierwszej potrzeby. W końcu są doskonałą ochroną przed zimnem i co najważniejsze nie pozwalają nam zmarznąć nawet w najmroźniejsze dni. W naszym klimacie ciepła kurtka do podstawa!
Reklama
Reklama
Tematy:
moda jesień/zima 2017/2018 moda styl modne kurtki zima 2017 kurtki puchowe

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama