Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Miks luzu i elegancji: STYLIZACJE inspirowane Kate Moss

14 września 2017, 13:32
Dobrze skrojone jeansy z wysokim stanem połączone z czarnym topem i klasyczną marynarką z nonszalancko podwiniętymi rękawami to przepis na niebanalny look w stylu Kate. Inwestuje w dobre buty i starannie wykonane torebki, a duże i perfekcyjnie dopasowane okulary przeciwsłoneczne nosi niezależnie od pogody.
Dobrze skrojone jeansy z wysokim stanem połączone z czarnym topem i klasyczną marynarką z nonszalancko podwiniętymi rękawami to przepis na niebanalny look w stylu Kate. Inwestuje w dobre buty i starannie wykonane torebki, a duże i perfekcyjnie dopasowane okulary przeciwsłoneczne nosi niezależnie od pogody. / Media
Ikona modelingu i brytyjskiego stylu, Kate Moss, od lat inspiruje świat mody i przykuwa uwagę na czerwonym dywanie. Długo pracowała na swój sukces, pojawiała się na okładkach prestiżowych magazynów, ale to współpraca z Calvinem Kleinem wyniosła ją do rangi topmodelki. Jej styl to miks luzu z elegancją, subtelnej kobiecości z chłopczycą i uniwersalnej klasyki w dobrym wydaniu. Dobrze skrojone jeansy z wysokim stanem połączone z czarnym topem i klasyczną marynarką z nonszalancko podwiniętymi rękawami to przepis na niebanalny look w stylu Kate. Inwestuje w dobre buty i starannie wykonane torebki, a duże i perfekcyjnie dopasowane okulary przeciwsłoneczne nosi niezależnie od pogody.
Reklama
Reklama
Tematy:
styl gwiazd styl Kate Moss moda
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama