Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Do pracy, na randkę, na imprezę... Wiosenne STYLIZACJE z białą koszulą na 5 różnych okazji

13 marca 2017, 09:17
Twoja praca zawodowa wiąże się z określonym dress codem? Przygotowujesz się na rozmowę kwalifikacyjną? Jeśli obawiasz się, że formalny ubiór nie jest w stanie być interesujący, to jak najszybciej zmień zdanie. Podczas oficjalnych okazji połącz eleganckie elementy garderoby w różnych, intensywnych barwach, a stworzysz stylowe i atrakcyjne zestawienie. Czarne spodnie w kant – o modnym w tym sezonie rozszerzanym kroju – zestaw z karmazynowym żakietem z ozdobnymi przeszyciami. Wisior z zawieszką o geometrycznym kształcie oraz granatowa torebka w stylu Céline dodadzą szyku stylizacji. Wysokie szpilki zastąp klasycznymi czółenkami z niskim, kwadratowym obcasem.
Twoja praca zawodowa wiąże się z określonym dress codem? Przygotowujesz się na rozmowę kwalifikacyjną? Jeśli obawiasz się, że formalny ubiór nie jest w stanie być interesujący, to jak najszybciej zmień zdanie. Podczas oficjalnych okazji połącz eleganckie elementy garderoby w różnych, intensywnych barwach, a stworzysz stylowe i atrakcyjne zestawienie. Czarne spodnie w kant – o modnym w tym sezonie rozszerzanym kroju – zestaw z karmazynowym żakietem z ozdobnymi przeszyciami. Wisior z zawieszką o geometrycznym kształcie oraz granatowa torebka w stylu Céline dodadzą szyku stylizacji. Wysokie szpilki zastąp klasycznymi czółenkami z niskim, kwadratowym obcasem. / Media
Minęły czasy, gdy biała koszula kojarzyła się z monochromatycznym lookiem zarezerwowanym na oficjalne uroczystości. Od kilku sezonów stanowi bazę stylizacji współczesnych kobiet. By nadać jej mniej formalnego charakteru zawiń rękawy, rozepnij więcej niż jeden guzik oraz noś wpuszczoną tylko z przodu. Przedstawiamy kilka propozycji, w których biała koszula odgrywa główną rolę. W każdej wypada doskonale!
Reklama
Reklama
Tematy:
styl moda wiosna/lato 2017 moda biała koszula

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama