Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Czas poczuć klimat Świąt! STYLIZACJE specjalnie na Mikołajki

4 grudnia 2015, 08:44
Bluzka- Hera Moda Studio/hera.com.pl, marynarka- Bialcon/bialcon.pl, bluza- MOSQUITO/mosquito.pl, spódnica- LeMONADA/lemonada.eu, buty- Caprice/caprice.pl, torebka- Antbag by Ania/antbags.pl, perfumy- Dolce&Gabbana, wsuwki- Tkmaxx/tkmaxx.pl, kolczyki- Tkmaxx/tkmaxx.pl, ozdoba do włosów- Tkmaxx/tkmaxx.pl.
Bluzka- Hera Moda Studio/hera.com.pl, marynarka- Bialcon/bialcon.pl, bluza- MOSQUITO/mosquito.pl, spódnica- LeMONADA/lemonada.eu, buty- Caprice/caprice.pl, torebka- Antbag by Ania/antbags.pl, perfumy- Dolce&Gabbana, wsuwki- Tkmaxx/tkmaxx.pl, kolczyki- Tkmaxx/tkmaxx.pl, ozdoba do włosów- Tkmaxx/tkmaxx.pl. / Media
Można powiedzieć, że pierwszym krokiem ku Świątecznemu klimatowi są Mikołajki – dlatego warto je należycie uczcić. Prócz obdarowywania się symbolicznymi upominkami, możemy przywołać atmosferę Gwiazdki, dobierając odpowiednią garderobę! Mikołajki, w zależności od upodobań, można spędzić w domowym zaciszu lub w knajpie ze znajomymi – a każda z tych opcji rządzi się swoimi prawami. W obu przypadkach jednak nie możesz zapomnieć o czerwonym kolorze! To on jednoznacznie kojarzy się ze Świętami. Specjalnie na nadchodzącą okazję przygotowaliśmy dla Was kilka zestawów z propozycjami stylizacji utrzymanych w gwiazdkowym klimacie.
Reklama
Reklama
Tematy:
moda moda jesień/zima 2015/2016 styl mikołajki

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama