Dziennik Gazeta Prawana logo

Mini i szpilki mogą zdziałać cuda! Superkobieca Justyna Kowalczyk

31 października 2015, 08:55
Patrząc na najnowsze zdjęcia Justyny Kowalczyk, nie mamy wątpliwości, że każda - absolutnie każda! - kobieta powinna czasami założyć krótką sukienkę i buty na wyższym obcasie. To pozwala zobaczyć ją w nowym świetle!
1/5Takich nóg może jej pozazdrościć niejedna kobieta!
8375228-justyna-kowalczyk.jpg
PAP
2/5Justyna Kowalczyk
8375257-justyna-kowalczyk.jpg
PAP
3/5Justyna Kowalczyk
8375287-justyna-kowalczyk.jpg
PAP
4/5Justyna Kowalczyk
8375316-justyna-kowalczyk.jpg
PAP
5/5Justyna Kowalczyk
8375345-justyna-kowalczyk.jpg
PAP
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj