Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

STYLIZACJE do biura na lato. Oficjalna lekkość

22 czerwca 2015, 08:17
Latem możecie zastąpić klasyczną czerń - bielą, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Jeśli nie możecie szaleć ze stylizacją, proponujemy białe spodnie a’la cygaretki i białą marynarkę. Jeśli jednak nie macie ścisłego dress code'u, możecie postawić na marynarkę w kwiatowy wzór lub inny kolorowy print, który właśnie w połączeniu z białymi, eleganckimi spodniami stworzy oficjalny, ale ciekawy look. Dodatki w tym przypadku mogą być bardzo klasyczne lub pastelowe.
Latem możecie zastąpić klasyczną czerń - bielą, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Jeśli nie możecie szaleć ze stylizacją, proponujemy białe spodnie a’la cygaretki i białą marynarkę. Jeśli jednak nie macie ścisłego dress code'u, możecie postawić na marynarkę w kwiatowy wzór lub inny kolorowy print, który właśnie w połączeniu z białymi, eleganckimi spodniami stworzy oficjalny, ale ciekawy look. Dodatki w tym przypadku mogą być bardzo klasyczne lub pastelowe. / Media
Formalny strój latem nabiera nowego znaczenia zwłaszcza, kiedy za oknem mamy upały, a my musimy wyglądać elegancko i w miarę klasycznie. Idealnym rozwiązaniem na tego typu sytuacje są garnitury w różnych postaciach. Oto kilka naszych propozycji.
Reklama
Reklama
Tematy:
moda wiosna/lato 2015 styl biznes look moda

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • eee
    2015-06-23 09:17:14
    Jakie upały?!
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama