Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Najmodniejsze minitorebki sezonu: pierwszy lookbook Sabriny Pilewicz

27 maja 2015, 07:12
- W tym lookbooku chciałam przede wszystkim zaprezentować "edytowalność" moich minitorebek - mówi projektantka. - Na każdym zdjęciu pokazałam kilka odsłon torebki. Możemy bawić się długością paska, wybierać pomiędzy skórzanym czy łańcuchowym lub zestawiać je razem. W torebce PALERMO PLUS można także wymieniać fronty torebki, całkowicie zmieniając jej oblicze. Trudno zmienić charakter stylizacji z pomocą tej samej torebki, a jednak z moimi mini torebkami to jest możliwe - dodaje.
- W tym lookbooku chciałam przede wszystkim zaprezentować "edytowalność" moich minitorebek - mówi projektantka. - Na każdym zdjęciu pokazałam kilka odsłon torebki. Możemy bawić się długością paska, wybierać pomiędzy skórzanym czy łańcuchowym lub zestawiać je razem. W torebce PALERMO PLUS można także wymieniać fronty torebki, całkowicie zmieniając jej oblicze. Trudno zmienić charakter stylizacji z pomocą tej samej torebki, a jednak z moimi mini torebkami to jest możliwe - dodaje. / Media
Sabrina Pilewicz prezentuje swój pierwszy lookbook. Zdjęcia utrzymane w komiksowym klimacie prezentują dwa oblicza bohaterki i różne odsłony minitorebek. Corleone #message bag jest energiczną hedonistką, natomiast Palermo #boxybag to stonowana i elegancka, ale nie pozbawiona luzu bohaterka. Dwie torebki, różne oblicza - ta sama kobieta. Bo to jaką torebkę wybieramy zależy nie tylko od okazji, ale także od naszego nastroju! W sesji dominuje jeden z najgorętszych trendów na ten sezon – DENIM.
Reklama
Reklama
Tematy:
moda wiosna/lato 2015 Sabrina Pilewicz styl moda
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama