Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Świąteczny szyk: 6 STYLIZACJI na różne wielkanocne okazje

3 kwietnia 2015, 09:17
RODZINNE PRZYJĘCIE Spotkania z bliskimi przy stole to nieodzowny element świąt wielkanocnych. Jeśli hołdujemy tradycji, na świąteczne śniadanie i obiad ubierzmy się elegancko, ale wygodnie. Idealna będzie biało-niebieska sukienka z modnym kwiatowym wzorem. W zestawieniu z białą marynarką i perłową biżuterią prezentuje się niezwykle modnie i wytwornie. Kobaltowa kopertówka i komfortowe baletki w modnym kontrastowym połączeniu ożywią stylizację.
RODZINNE PRZYJĘCIE Spotkania z bliskimi przy stole to nieodzowny element świąt wielkanocnych. Jeśli hołdujemy tradycji, na świąteczne śniadanie i obiad ubierzmy się elegancko, ale wygodnie. Idealna będzie biało-niebieska sukienka z modnym kwiatowym wzorem. W zestawieniu z białą marynarką i perłową biżuterią prezentuje się niezwykle modnie i wytwornie. Kobaltowa kopertówka i komfortowe baletki w modnym kontrastowym połączeniu ożywią stylizację. / Media
Święta wielkanocne coraz bliżej. W ferworze wiosennych porządków warto znaleźć chwilę dla siebie i przygotować kilka eleganckich i komfortowych stylizacji na przyjęcie rodzinne, wizytę u przyjaciół, świąteczny spacer czy wypoczynkowy wyjazd.
Reklama
Reklama
Tematy:
Wielkanoc moda wiosna/lato 2015 styl moda Wielkanoc 2015

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama