Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Reinterpretacja klasyki! Modne zestawy na wiosnę z kolekcji Solar

11 marca 2015, 07:30
W tym sezonie projektanci, stawiając na pomysłowe rozwiązania konstrukcyjne oraz intensywne kolory, nadali zupełnie nowe oblicze klasycznym kostiumom. Garsonki zachwycają niecodziennymi fasonami, a garnitury urzekają kobiecością. Tworzący zgraną całość komplet to jeden z najmocniejszych trendów tego sezonu, który sprawdzi się zarówno w stylizacjach na co dzień, jak i na specjalne okazje. Kostium w wydaniu Solara to idealny wybór do pracy.
W tym sezonie projektanci, stawiając na pomysłowe rozwiązania konstrukcyjne oraz intensywne kolory, nadali zupełnie nowe oblicze klasycznym kostiumom. Garsonki zachwycają niecodziennymi fasonami, a garnitury urzekają kobiecością. Tworzący zgraną całość komplet to jeden z najmocniejszych trendów tego sezonu, który sprawdzi się zarówno w stylizacjach na co dzień, jak i na specjalne okazje. Kostium w wydaniu Solara to idealny wybór do pracy. / Media
W kolekcji wiosna/lato 2015 Solar reinterpretuje klasyczny dwuczęściowy zestaw. Eksplozja kolorów, zabawa z krojem, perforacje i oryginalne printy sprawiają, że konwencjonalne kostiumy nabierają nowoczesnego charakteru. Skompletuj swój modny duet na wiosnę!
Reklama
Reklama
Tematy:
solar styl moda wiosna/lato 2015 moda

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama