Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Schematy łam! Proste sposoby na modny wygląd zimą

2 lutego 2015, 07:58
KOLORY Kolorowe ubrania to zastrzyk endorfin, konieczny zwłaszcza w szary, zimowy dzień. Dzięki nim nie tylko wyróżnisz się z tłumu, ale też zapewnisz sobie dobry nastrój. Jak stworzyć taką energetyzującą stylizację? Postaw na jeden mocny akcent kolorystyczny np. zielony, wełniany płaszcz. Idealnym tłem do niego będą stonowane odcienie burgundu oraz granatu.
KOLORY Kolorowe ubrania to zastrzyk endorfin, konieczny zwłaszcza w szary, zimowy dzień. Dzięki nim nie tylko wyróżnisz się z tłumu, ale też zapewnisz sobie dobry nastrój. Jak stworzyć taką energetyzującą stylizację? Postaw na jeden mocny akcent kolorystyczny np. zielony, wełniany płaszcz. Idealnym tłem do niego będą stonowane odcienie burgundu oraz granatu. / Media
Zdobądź modowe szczyty i mimo chłodów postaw na modne rozwiązania. Aby wygrać z niskimi temperaturami w dobrym stylu, musisz poznać kilka prostych trików. Czy ciepłe ubranie faktycznie zmusza nas do rezygnacji z lekkich, kobiecych krojów? Nic bardziej mylnego! Zimowy strój także może być stylowy - dopasuj odpowiednio elementy swojej stylizacji i nie boj się łamać schematów.
Reklama
Reklama
Tematy:
moda moda jesień/zima 2014/2015 styl
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama