Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Jak dobrać figi do kształtu pośladków? Lekcja krok po kroku

21 stycznia 2015, 07:20
Stringi, mimo że odsłaniają najwięcej i są najbardziej zmysłowym typem bielizny, nie nadają się dla każdego typu figury. Nie posiadają funkcji modelującej ani utrzymującej pośladki w górze, dlatego mogą pozwolić sobie na nie kobiety o szczupłej, zgrabnej sylwetce i jędrnej, gładkiej pupie. Stringi są najczęściej zakładane pod jasne, cienkie ubrania, ale wówczas ich odcień musi być maksymalnie zbliżony do koloru skóry. Modowym grzechem są również wystające spod spodni ich elementy w postaci sznurków lub pasków.
Stringi, mimo że odsłaniają najwięcej i są najbardziej zmysłowym typem bielizny, nie nadają się dla każdego typu figury. Nie posiadają funkcji modelującej ani utrzymującej pośladki w górze, dlatego mogą pozwolić sobie na nie kobiety o szczupłej, zgrabnej sylwetce i jędrnej, gładkiej pupie. Stringi są najczęściej zakładane pod jasne, cienkie ubrania, ale wówczas ich odcień musi być maksymalnie zbliżony do koloru skóry. Modowym grzechem są również wystające spod spodni ich elementy w postaci sznurków lub pasków. / Shutterstock
Pośladki – partia kobiecego ciała uwielbiana przez większość mężczyzn, nie zawsze jest powodem do dumy ich posiadaczki. By uczynić więc kształt pupy swoim największym atutem, warto wybrać odpowiedni krój fig. Wspólnie z brafitterką marki Dalia radzimy, co zrobić, żeby Twoje krągłości wyglądały superkusząco, a Ty czuła się zdecydowanie pewniej.
Reklama
Reklama
Tematy:
moda figi majtki bielizna styl dalia
Reklama

Komentarze (2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • olo
  2015-01-30 11:12
  Ten łysy obleśny cwaniak robi wszystko by załapać się na listy wyborcze,to największa świnia w polityce w ostatnim 25 leciu RP
  0
  zgłoś
 • wam
  2015-01-21 09:28
  Der Dziennik osiągnął dno.
  0
  zgłoś
Reklama

Zobacz więcej

Reklama