Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Wykorzystaj to, co masz! STYLIZACJE na Andrzejki "na szybko"

28 listopada 2014, 08:59
Różowa bluzka subtelnie ozdobiona cekinami ze sklepu Laredoute.pl w połączeniu z jeansami da nam wygodny zestaw, w którym można wybrać się do pubu albo przywitać swoich przyjaciół w domu. Stylowe czółenka wydłużą nogę, a ozdobiona cekinami kopertówka w kolorze granatu dodatkowo urozmaici ten look. Całości świetnie dopełni subtelna biżuteria. Ciepły płaszcz przyda się, gdy zdecydujemy się wyjść z domu.
Różowa bluzka subtelnie ozdobiona cekinami ze sklepu Laredoute.pl w połączeniu z jeansami da nam wygodny zestaw, w którym można wybrać się do pubu albo przywitać swoich przyjaciół w domu. Stylowe czółenka wydłużą nogę, a ozdobiona cekinami kopertówka w kolorze granatu dodatkowo urozmaici ten look. Całości świetnie dopełni subtelna biżuteria. Ciepły płaszcz przyda się, gdy zdecydujemy się wyjść z domu. / Media
Andrzejki już jutro! Najwyższa pora pomyśleć o stylizacji, w której przetańczymy całą noc. I nie mamy tu na myśli sukienek. W tym roku stawiamy bowiem na wygodę i zestawy, w których z powodzeniem można pójść na andrzejkową noc do klubu, albo powróżyć z przyjaciółmi w domu. Najważniejsze, by dodać im trochę błysku za sprawą cekinów!
Reklama
Reklama
Tematy:
moda styl andrzejki moda jesień/zima 2014/2015
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama