Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Sznyt na miarę Europy: superstylowi Tuskowie na wyborach

16 listopada 2014, 21:12
Ze względu na porę roku okrycia wierzchnie były głównym elementem stylizacji. Uzupełniał je tylko delikatny makijaż.
Ze względu na porę roku okrycia wierzchnie były głównym elementem stylizacji. Uzupełniał je tylko delikatny makijaż. / PAP
Nie ma co: oni wiedzą, że żeby dobrze wyglądać, trzeba zrezygnować z okutania się szalami, czapkami i puchowymi kurtkami. Mimo bardzo już jesiennej pogody, Donald Tusk z małżonką i córką zaprezentowali się w lokalu wyborczym w strojach, które może nie najlepiej chroniły przed zimnem, ale zapewniły im rewelacyjną prezencję. Po prostu: tak to się robi w Europie!

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
wybory PKW oddanie głosu żony polskich polityków wyniki wyborów wyborcy frekwencja styl Małgorzata Tusk samorzady lokal wyborczy Radni głosowanie samorząd moda samorzadowcy wybory samorządowe2014 Kasia Tusk Donald Tusk

Powiązane

Reklama

Komentarze(84)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • A parchy nadal szukają guza!
  2014-11-17 01:13:44
  Z sieci:

  "w Krakowie doszło do incydentu, na widok którego świat wstrzymał oddech. Oto do taksówki wsiadła pani Cilia Bau z Iz-raela. A w tej taksówce szofer, wioząc ją gdzie tam chciała, wdał się z nią w rozhowory na temat stosunków iz -ae-lsko-arabskich. Nie tylko się wdał, ale nawet ją obraził, wyrażając pogląd, że Ży-dzi powinni lizać d... Polakom, a na koniec krzyknął, żeby się wynosiła i nigdy nie wracała. Czy pani Cilia zdążyła zapłacić za kurs - tego już nie wiemy, bo natychmiast zawiadomiła ambasadę Iz-raela i konsula, a także złożyła skargę w krakowskim magistracie. Oczywiście natychmiast rozległ się klangor na całym świecie, a w każdym razie - w Londynie i w Nowym Jorku. Londyńscy Ży-dzi za wyrzucenie pani Bau z taksówki domagają się wyrzucenia taksówkarza z korporacji, zaś Jonatan Ors-tein z Nowego Jorku podkreślił, że szczególny wymiar incydentowi nadaje okoliczność, że pani Bau jest córką człowieka z listy Schi nd lera. Jak możemy się domyślić, władze korporacji w podskokach taksówkarza zawiesiły, a wiceprezydent Krakowa, pani Magdalena Sroka zapowiedziała, że „takie wydarzenia” władze miejskie będą „tępić z całą determinacją”. Oczywiście na tym się nie skończy, bo pani Bau zawiadomiła też policję o popełnieniu przez taksówkarza przestępstwa, za które może dostać nawet 3 lata. Słowem - wszyscy na tym incydencie się pożywią: i pani Bau, bo cały świat usłyszał o jej męczeństwie i korporacja - bo tamtejszy „policmajster powinność swej służby zrozumiał” i krakowski magistrat, bo pokazał, że tresura nie idzie na marne i że będzie „tępił”, nie mówiąc już o policji, prokuraturze i niezawisłym sądzie, które też przecież dołożą coś od siebie.

  Więc chociaż wszystko zmierza ku pomyślnemu zakończeniu, to znaczy - ku zintensyfikowaniu tresury naszego mniej wartościowego narodu tubylczego w szacunku i posłuszeństwie, to warto też zwrócić uwagę na pewne zagadkowe strony tej całej historii. Pierwsza wątpliwość - skąd właściwie taksówkarz wiedział, że pani Cilia Bau jest Ży-dówką z Iz-raela? Przecież pasażer taksówki ani nie ma obowiązku wylegitymowania się, ani przedstawienia szoferowi z imienia, nazwiska, narodowości i obywatelstwa. Mało prawdopodobne jest też, by pani Bau miała nazwę swej narodowości i obywatelstwa wytatuowaną na czole. Zatem w jaki sposób taksówkarz rozpoznał ją jako Ży-dó-wkę i w dodatku - z Izraela? Ani chybi pani Bau musiała mu coś powiedzieć i to w języku polskim - bo z opisu incydentu wygląda na to, że i szofer zwracał się do niej w tym właśnie języku. Niestety nie wiemy, co takiego konkretnie pani Bau powiedziała po wejściu do taksówki, ale nietrudno się domyślić, że musiało być to coś takiego, po czym szofer mógł ją bez trudu zidentyfikować. Co więcej - mogło to być też coś takiego, co szofera zbulwersowało do tego stopnia, że wyraził pogląd, jakoby Ży-dzi powinni lizać d... Polakom. Jego wzburzenie musiało być tak wielkie, że zapomniał, iż rozkaz jest dokładnie odwrotny, że to Polacy powinni lizać d... Ży-dom i że coraz więcej naszych rodaków się do tego rozkazu posłusznie i skwapliwie akomoduje. Ciekawe, co to mogło być. Pani Bau w swojej opowieści musiała dyskretnie to pominąć, bo w przeciwnym razie „Gazeta Wyborcza” w imię „obowiązku rzetelnego informowania”, na pewno by tę wypowiedź przytoczyła. No dobrze - ale dlaczego w takim razie pani Bau mogła dyskretnie tę swoją wypowiedź pominąć? Być może dlatego, że jej treść mogła ją trochę kompromitować jako prowokatorkę całego zajścia, które w takiej sytuacji już nie bardzo wyglądałoby na męczeństwo.

  Tego oczywiście nie wiemy, natomiast z góry wykluczyć tego nie można zwłaszcza, gdy pamiętamy skandaliczne zachowanie ży-do-wskiej młodzieży przyjeżdżającej do naszego nieszczęśliwego kraju „szlakiem holokaustu”. Relacje obfitowały w opisy załatwiania potrzeb fizjologicznych w hotelowych łóżkach, dewastacji pomieszczeń i ostentacyjnie lekceważącego zachowania wobec ludności tubylczej nie tylko wycieczkowiczów, ale również uzbrojonych fagasów, którzy uczestników tych wycieczek pilnują. Kto tym zbrojnym bojówkom pozwala wjeżdżać do naszego nieszczęśliwego kraju i się tu panoszyć - nietrudno się domyślić. Zarówno okupujący nasz nieszczęśliwy kraj bezpieczniacy, jak i Umiłowani Przywódcy „w pysk dadzą sobie napluć za tyle a tyle; gębę potem obetrą, a forsę przeliczą”, więc trudno się dziwić, że młodociane „dzieci holokaustu” skwapliwie z tego korzystają. Nawiasem mówiąc, z deklaracji pana Ors-teina wynika, że i wśród holokaustników istnieje hierarchia. Jakże inaczej rozumieć wypowiedź, że „całe wydarzenie jest jednak tym bardziej przykre, ze dotyczy akurat sióstr Bau, córek człowieka z listy Schi-nd-lera”, jeśli nie w ten sposób, że ludzie z listy Schindlera, a nawet ich potomstwo uważane jest wśród holokaustników za rodzaj arystokracji?"

  Stanisław Michalkiewicz
  0
 • hi hi
  2014-11-17 08:30:35
  No i teletubisie mówią pa...pa...
  0
 • bono
  2014-11-17 10:06:16
  Wybaczcie, jestem PO-wskim debilem.
  0
 • JAXA Copnic
  2014-11-17 09:46:16
  Superstylowi Volksdeutsche, no nie?
  0
 • POkopci sobie w gałe
  2014-11-17 10:13:36
  POtwory!!! To POczątek waszego końca!!!
  0
 • rok2014
  2014-11-17 10:39:43
  a gdzie MICHAS dalej ciongnie samolociki w ambergold
  0
 • rok2014
  2014-11-17 10:40:39
  juz teraz widac jakie to POkraczne towarzystwo
  0
 • góral
  2014-11-17 12:24:30
  Polaczki kochają Tuska
  0
 • pomorznin
  2014-11-17 13:27:45
  zenjace trzy postaci , jak oni wygladaja szkarady
  0
 • gosc
  2014-11-17 14:15:23
  Tepa rodzinka
  0
 • Honorowy Moczodawca
  2014-11-16 21:58:09
  \\

  Nasz były premier usteczkami Lisa nadal życzy Polakom miłości i przebaczenia.
  I nie potrzebuje zadnej ochrony!
  Zresztą Prezydent nie pozostaje w tyle...
  Ten to potrzebuje tylko Ochrany (Боже, Царя храни!)

  Ale do rzeczy!

  Miarą przerazliwego i wciąż rosnącego strachu Tuska przed sprawiedliwoscią dziejową niech będzie specjalnie na zamowienie robiony "obrzynek", w ktory został wyposazony jego ochroniarz, a mianowicie jest to karabinek automatyczny SCAR o skroconej lufie, wyposazony w celownik laserowy i latarke, przystosowany do walki nawet w ciemnych ciasnych przestrzeniach i pomieszczeniach zamknietych, na przykład w korytarzach urzędów państwowych oraz unijnych, z przezroczystym magazynkiem dla łatwej oceny, ile jeszcze sztuk zostało w 30-nabojowym magazynku!
  Szybkostrzelność tego "cudownego remedium na wzmagający sie gniew 38-milionowego narodu" to 500 strzałow na minute.
  Przy załozeniu, ze wszystkie pociski trafiają w cel skutecznie, a zwały trupów nie zasłonią w pewnym momencie pola ostrzału - likwidacja wszystkich żywych nosicieli polskości (nienormalności) zajmie ochroniarzowi Tuska około 50 dni i nocy, przy założeniu, ze bedzie pracowal na 3 zmiany i że lufa sie nie przegrzeje!
  Jak wiemy - bohaterowie rewolucji pazdziernikowej do chłodzenia swoich "Maximow" używali swojego bohaterskiego moczu... ... ale nie jestem pewien, czy bohaterski strumien moczu bohaterskiego ochroniarza Tuska sięga takich wyżyn heroizmu?
  Poza tym producent broni nie podaje w instrukcji, czy jest możliwe jednoczesne prowadzenie ognia ciągłego i oddawanie moczu! Jest oczywiście wyjście z tej kłopotliwej sytuacji - Tusk będzie tylko oddawał mocz bezpośrednio na lufę, a ochroniarz będzie tylko strzelał... (para oczywiście w gwizdek!)
  Pozostaje jedynie kwestia nieprzerwanej dostawy napojów dla Tuska... (podobno bufetowa nie widzi tu najmniejszego problemu)
  To cudowne śmiercionośne cacko zostało zakupione rzekomo dlatego, ze "nieznany mezczyzna" (oczywiście bez swojej wiedzy i zgody) rzekomo groził Tuskowi śmiercią podczas jego cotygodniowych samotnych (incognito) zakupów w Biedronce!
  Zakupy podobno jak zwykle obejmowały dwa kilo mąki i paczkę makaronu!
  Tusk jest bowiem na specjalnej diecie, którą zalecał nam wszystkim w swoim slynnym świątecznym spocie reklamowym: prażucha z mąki i zapiekanka z makaronu. Dlatego nasz Umiłowany Przywódca tak zdrowo wygląda (chociaż taki nieco jakby chudy i wiotki... ...a i marynarka od Mira tak jakoś na nim wisi)!
  Ale na święta podobno zawsze wpada Szejnfeld z flaszką i z koszernymi filetami ze szczawiu panierowanego firmy "Manischevitz & Niesiołowski Co, Inc." i może się nam biedaczek ostatnio nieco poprawił tu i ówdzie...?
  PS.: Docelowe i trafne oddawanie moczu idzie Tuskowi podobno coraz lepiej...
  I dlatego coraz częściej wygrywa podobno w brukselskiego Bolko-Lolka...

  //
  0
 • kmioty i ćwoki zawsze pozostaną...
  2014-11-16 23:53:16
  ...tylko kmiotami i ćwokami!
  0
 • POKLOSIE
  2014-11-17 06:47:28
  W STYLU EUROPEJSKIM Z GORYLEM ZA PLECAMI.
  0
 • heliot
  2014-11-17 14:20:28
  A te ciuchy to kupili za swoje ,czy jeszcze za nasze???
  0
 • JJJJ1
  2014-11-18 08:07:33
  Niezły PR...Co druga osoba tak chodzi po mieście...
  0
 • @honorowy fiucie.....
  2014-11-16 22:40:35
  Idź gamoniowaty bałwanie do lekarza od łba.
  0
 • m____u
  2014-11-16 23:58:46
  €uro-$wag
  0
 • bum-bum
  2014-11-16 22:43:42
  to chyba sznyt na miarę PGR'u po saksach w LIDL'u
  0
 • awdae
  2014-11-16 21:43:32
  Żul.
  0
 • zaski
  2014-11-16 22:31:50
  Ten co pisal ten tekst chyba sie posikal ze szczescia
  0
 • @lolek
  2014-11-16 22:45:34
  ciekawe jaką ty minę robisz ??? Babci klozetowej ???
  0
 • ja ja
  2014-11-17 00:15:40
  Tusk wygląda jak sutener.
  0
 • Honorowy Moczodawca
  2014-11-16 21:51:20
  Przeczytałem ten tekst i powiem szczerze: nie jestem zachwycony, a wzruszenia w żaden sposób nie mogę w sobie wykrzesać! Wypowiem się wprost, pryncypialnie i bez owijania w lateks - jak starszy partyjny towarzysz z tego samego bezpartyjnego bloku współpracy z rządem zjednoczonej Europy!
  Teraz już nie wystarczy ot tak, rutynowo i na łapu-capu wsadzić sobie jedną ręką laskę jakiegoś Tuska albo innego Bula w ryj, drugą skrobać jakieś tam amatorskie laurki dla wodza i tylko od niechcenia i od czasu do czasu nieuważnie cmokać go w żołądź i nosem albo brodą (jak kolega Rzakoski) trącać jego dorodne kasztany jak jakaś płatna dziwka na placu Pigalle! A potem robić sobie arogancko i nikczemnie przerwę na papieroska i płukać ryj nalewką na Coca-Coli, a orgazm niech poczeka!
  O nie!!!
  Teraz - kiedy Tusk już poszedł do niemieckiego nieba - to i rozkosze nam się należą niemieckie i niebiańskie! W pełnym unijnym wymiarze plus dopłaty dla rolników! Teraz trzeba polską laseczkę (choćby i nienormalną i ksenofobiczną oraz oczywiście nieobrzezaną) z całym pietyzmem ryjami opatulać pieczołowicie i tkliwie ze wszystkich stron, okrywać delikatnie pocałunkami, masować pieszczotliwie i wprawnie, docierać do każdej zmarszczki każdego naszego narodowego zmarszczyfreda, w widoczny sposób razem z nim przeżywać w zgodnym wzmagającym się europejsatym rytmie oraz odczuwać wraz z przedmiotem kultu wzruszenie i ekstazę (w szkole dziennikarskiej chyba mieliście taki przedmiot: "siorbanie eliksiru wiedzy tajemnej i satysfakcji z ruchu warg [read-my-lips!] albo ruchu napletka (nawet w przypadku jego braku!) liderów partyjnych i z innych źródeł wysokiej kultury"?) - więc teraz trzeba użyć całej zdobytej na studiach wiedzy i techniki i siorbać, siorbać, siorbać!
  Zachłannie i z pełnym oddaniem sprawie rzekomego pojednania i wzajemnego wybaczenia oraz pobieraniem (kasa wypłaci!) - no i koniecznie z połykiem!
  Tak, tak, panowie i panie - teraz pobieramy tylko z udokumentowanym i notarialnie poświadczonym połykiem! Inaczej się nie liczy - nie ten etap!

  No i po kolei, nie pchać się i nie wyrywać sobie polskiej laski brutalnie (bo Radkowi zostanie tylko strzęp albo ochłap!), nie szarpać jej i nie kąsać! Z pełnym uszanowaniem, pokornie i w nabożnym skupieniu czekać cierpliwie w kolejce! Kolejka ma być uformowana wedle starszeństwa, bo spermy starczy co prawda dla każdego, ale ta śmietankowa, cream-of-the-cream, słusznie się należy najbardziej zasłużonym i wprawionym w dziennikarskim rzemiośle! Tu nie wystarczy trening w palcówce na klawiaturze - tu trzeba - jak ten telegrafista Piotr Płaksin - przepięknie grać na klarnecie! A rozkosz dawcy niech trwa i trwa, jak ta chwila, którą opiewał poeta, niech trwa do końca świata i o jedną wieczność dłużej!
  A jak dla kogoś spermy nie starczy - to przecież może zdrowie dawcy wypić jego honorowym moczem!
  Pieni się przecież lepiej niż niejeden czeski Budweiser w starym poniemieckim kuflu!
  0
 • Archiwista
  2014-11-17 00:35:47
  ~ja ja2014-11-17 00:15

  Tusk wygląda jak sutener.

  ~~~~

  I NIE DZIWOTA!

  zacytuję klasyka:

  "Bo Tusk to jest niestety herszt bandy napalonych zziajanych i kompletnie bezmyślnych kolesiów w rodzaju Schetyny i Nowaka, chłopaczków z niezdrowymi wypiekami, poprzebieranych w wyliniałe garniturki od Mira i krawaciki z ZMS-u, drobnych prowincjonalnych cwaniaczków, kombinatorów z miodem w uszach! Rozbrykanych podchmielonych chłopaczków z osiedlowej ławki, którym brakuje jakiejkolwiek wiedzy fachowej i elementarnej wiedzy w zakresie prawa, administracji, organizacji i zarządzania czymkolwiek, a których jedyną widoczną wlaściwością jest oczywista bezczelnie demonstrowana na co dzień hucpa nawalonych tanim winem i upojonych bezkarnością chuliganów, chamski prymitywizm, nędza umysłowa i nieudolność oraz jawnie okazywana nienawiść do wszystkiego, co uczciwe, rzetelne, porządne i zgodne ze zdrowym rozsądkiem! Nienawiść i nieskrywana pogarda do wszystkiego, co się każdemu Polakowi od wieków z polskością kojarzy!
  Ludzie ci na każdym kroku dowiedli przez ostatnie 6 lat i nadal dowodzą nie tylko braku wiedzy na jakikolwiek temat, ale i kompletnej nieumiejętności posługiwania się językiem polskim, który rzekomo jest ich językiem ojczystym!
  Serwują nam same knoty, kryminalne afery, brednie, banialuki, przekręty, nieudolne kłamstwa i dyrdymały!
  Co i raz - w swej niepohamowanej ambicji "błyszczenia" w europejskich przedpokojach - dają też dowody braku jakiejkolwiek ogłady czy śladowego choćby obycia, o godności osobistej i narodowej czy jakimkolwiek szacunku dla samych siebie i innych ludzi nawet nie wspominając!
  Usiłują przed nami odgrywać rolę oczytanych i wykształconych "wzorcowych i nowoczesnych" Polaków, którzy rzekomo bywali w szkołach, w bibliotekach, na koncertach, na kongresach ekonomicznych, w Oxfordach, w muzeach, w operach i na festiwalach, w Brukselach, na giełdach i na salonach!
  Udają przed nami, że są ekspertami, koneserami, arbitrami elegancji i światowcami!
  I że mają prawo do reprezentowania narodu polskiego!!!

  A naprawdę to jest wszawa hołota, która codziennie, w korytarzach i przedpokojach możnych tego świata - tylko kompromituje nas wszystkich!
  Na pohybel im!!!"

  Ale dłużej jak wiadomo klasztora niż "przeora"!
  Wkrótce przyjdzie walec i wyrówna (ale przedtem przyjdzie pług i przeora - oczywiście na metr głęboko!).  /
  0
 • lolek
  2014-11-16 22:02:57
  Młoda robi koszmarne miny gwiazdy, a słoma z butów aż się wylewa !!!
  0
 • Fotografa przy tym nie było...
  2014-11-16 22:52:27
  Zdjęcie numer 1:

  Kuchta, kuchcik i kuchcikówna!

  - Donek! Czy ty jeszcze mnie kochasz?
  - Gośka! Kup sobie na kartę jakąś nową sukienkę albo i dwie i nie zadawaj mi teraz głupich pytań! Widzisz chyba, jakie mam kłopoty!
  I nie zapomnij o apaszce i jakichś dopasowanych czarnych butach!

  Powiem ci wprost - jeszcze raz cię zobaczę w tym za dużym pożyczonym ze szmateksu palcie - to wystąpię o rozwód!

  I nie pokazuj się w Brukseli - bo mi tylko wstydu narobisz!
  0
 • Albina
  2014-11-16 23:12:12
  Dlaczego Tuskowna glosuje w tej samej komisji co starzy? Czy nie jest zameldowane we wlasnym mieszkaniu? Brac sie za dziennikarstwo sledcze, bo moze wynajmuje i nie placi podatku
  0
 • Zróbcie mi łaskę i siorbajcie zachłannie!!
  2014-11-16 23:24:21
  Teraz już nie wystarczy ot tak, rutynowo i na łapu-capu wsadzić sobie jedną ręką laskę jakiegoś Tuska albo innego Bula w ryj, drugą skrobać jakieś tam amatorskie laurki dla wodza i tylko od niechcenia i od czasu do czasu nieuważnie cmokać go w żołądź i nosem albo brodą (jak kolega Rzakoski) trącać jego dorodne kasztany jak jakaś płatna dziwka na placu Pigalle! A potem robić sobie arogancko i nikczemnie przerwę na papieroska i płukać ryj nalewką na Coca-Coli, a orgazm niech poczeka!
  O nie!!!
  Teraz - kiedy Tusk już poszedł do niemieckiego nieba - to i rozkosze mu się należą niemieckie i niebiańskie! W pełnym unijnym wymiarze plus dopłaty dla rolników! Teraz trzeba polską laseczkę (choćby i nienormalną i ksenofobiczną oraz oczywiście nieobrzezaną) z całym pietyzmem ryjami opatulać pieczołowicie i tkliwie ze wszystkich stron, okrywać delikatnie pocałunkami, masować pieszczotliwie i wprawnie, docierać do każdej zmarszczki każdego naszego narodowego zmarszczyfreda, w widoczny sposób razem z nim przeżywać w zgodnym wzmagającym się europejsatym rytmie oraz odczuwać wraz z przedmiotem kultu wzruszenie i ekstazę (w szkole dziennikarskiej chyba mieliście taki przedmiot: "siorbanie eliksiru wiedzy tajemnej i satysfakcji z ruchu warg [read-my-lips!] albo ruchu napletka (nawet w przypadku jego braku!) liderów partyjnych i z innych źródeł wysokiej kultury"?) - więc teraz trzeba użyć całej zdobytej na studiach wiedzy i techniki i siorbać, siorbać, siorbać!
  0
 • Książę Myszkin
  2014-11-16 23:30:56
  Najbardziej europejsko, elegancko i stylowo wygląda zielone ogrodzenie tej zielonej potiomkinowskiej wioski na zielonej wyspie!!!
  0
 • LOL!
  2014-11-16 23:57:37
  Tuskowie superstylowi. Jedynie nie wiadomo jeszcze, którą kasę donald tym razem sprzeniewierzył
  0
 • Hrabia Tobayski
  2014-11-16 23:59:09
  Jak mawiał mój świętej pamięci dziadek - szyty na miarę frak dobrze leży dopiero w trzecim pokoleniu!
  Ale fraki kradzione zawsze się marszczą!
  0
 • Wiesio13 bicz na PISmatołki
  2014-11-17 00:04:06
  Rodzinka Baków na spacerze a gdzie jest Józio Bąk nastepca tronu zwany tez debilem z Gdanska
  0
 • Robnad
  2014-11-17 00:05:55
  Ryszawy kupił sobie nową kurtke tym razem na koszt podatnikw z Europy. Ten POspolity łajdak POwiedział ze swietnie zna angielski a jalepiej wychodzi mu gdy PO angielsku się śmieje a raczej rży
  0
 • bodzio
  2014-11-17 00:09:06
  I tak, stylowo ubrani, idą wzdłuż równe stylowego zielonego ogrodzenia, wydzielającego strefę Tuskowej zielonej wyspy od reszty kraju...
  0
 • Oj, Donek - jak mi Ciebie brak w tym więźniu,
  2014-11-17 00:54:29
  Błyszczą sznyty na mych rękach,
  już na dworze całkiem ciemno,
  gdzieś na pryczy sąsiad stęka -
  kiedy będziesz razem ze mną?
  Kiedy wątłe twe paluszki
  pogładzą me tatuaże,
  kiedy szczupłe twoje nóżki
  oplotą mnie, żądne wrażeń?

  I tylko mi ciebie brak w tym więźniu,
  i tylko mi ciebie brak, ciebie tu...
  1
 • Polak z Norwegii
  2014-11-17 01:05:36
  RODACY,
  popatrzcie na przyklad na zdjecie 1/5, ktore wyraznie mowi jak te Obce Parchy w naszej tolerancyjnej - tradycyjnie Polsce, sobie wspaniale zyja z WASZEGO PODADKU, a miliony Polakow i ja tez, pracuja poza nasza UKOCHANA OJCZYZNA.
  Oczywiscie, te Parchy NIC nie robia, poza SZKODZENIEM i DYWERSJA, jak przystalo na Garbatonosowego Trojanskiego Konia.
  KIEDY takie Mendy POgonicie???
  1
 • @A parchy........
  2014-11-17 06:35:01
  wlnij się ciężkim młotkiem w swój durny łeb szmato polska.
  0
 • fil
  2014-11-17 07:11:40
  Słuchajcie, ten tekst to chyba jakis zgryw, bo chyba nikt przy zdrowych zmysłach takich bredni nie wypisuje? A może do redakcji dostała się osoba z polecenia kogos bardzo wpływowego?
  0
 • rf43
  2014-11-17 07:27:23
  rzeczywiście tacy są eleganccy, europejscy, wyraźnie się odcinają od tego polskiego syfu i biedy tubylców
  0
 • Do trzech razy sztuka!
  2014-11-17 00:20:42
  ~Robnad2014-11-17 00:05

  Ryszawy kupił sobie nową kurtke tym razem na koszt podatników z Europy. Ten POspolity łajdak POwiedział ze swietnie zna angielski a jalepiej wychodzi mu gdy PO angielsku się śmieje a raczej rży
  _________________________


  To zupełnie tak jak ten hrabia, co to się raz zaśmiał po francusku, jako że świetnie władał tym językiem...

  Ale drugi raz mu się już nie udało - bo zapomniał, jak to brzmiało za pierwszym razem!

  I wyszedł mu z pyska ordynarny szwabski rechot!!!
  0
 • NIKA
  2014-11-17 08:14:33
  No i właśnie dlatego przerżnęli wybory- bo odjechali na całego od większości Polaków. Takie walenie w oczy ludziom LUKSUSEM z podtekstem "tak się powinno wyglądać" w końcu odbiło się czkawką. Bo ludzi to po prostu zirytowało, że Tuski pławią się w luksusach A mieli jak się zdaje stworzyć zieloną wyspę dla zwykłego zjadacza chleba. Polak ma Haiti aTusk- Irlandię. No i naród rzekł: DOŚĆ
  0
 • Petroniusz
  2014-11-16 23:08:06
  Żadne z Państwa nie zdecydowało się na szale, rękawiczki, ani czapki, które zawsze odbierają nieco elegancji. Wydaje się nawet, że córka byłego premiera poświęciła się dla dobrego wyglądu i założyła cieliste czółenka na gołe stopy.

  ______________________


  Ż córka byłego premiera poświęciła się dla dobrego wyglądu i założyła cieliste czółenka na gołe stopy.


  A na te niezwykle oczywiście eleganckie oficjalne gołe nogi wciągnęła w pośpiechu czarne portki - taki elegancki przerywnik między wiosennym płaszczem a wykoślawionymi sapogami kupionymi na wagę!

  Żadne z Państwa nie zdecydowało się na szale, rękawiczki, ani czapki, które zawsze odbierają nieco elegancji.

  Zwłaszcza rękawiczki przy oficjalnych okazjach odbierają całą elegancję!!!
  0
 • borys
  2014-11-17 08:37:01
  Wg mnie Tusk wyglądał niechlujnie, jakiś taki wymęczony, wymięty. To samo Tuskowa. Córunia wygląda na taką, dla której tylko wygląd się liczy, mniej to co się ma w główce. Ogólnie nie widzę powodów do zachwytu. Jak na prezydenta Europy trochę blado.
  0
 • rom
  2014-11-17 10:31:14
  styl i szpan nie za swoje za pieniadze panstwowe.to i z małpy mozna zrobic cudu
  0
 • mkk
  2014-11-17 09:07:02
  Ale dlaczego na I zdjęciu ida przy jakiejś takiej poszarpanej, nierównej, niechlujnej siateczce drucianej? Jak w slumsach...
  0
 • bono
  2014-11-17 09:05:55
  CIEKAWE, CZY LECHOWI W. POSTAWIĄ ZARZUT ŁAMANIA CISZY WYBORCZEJ - SFOTOGRAFOWAŁ SIĘ W CZASIE GŁOSOWANIA ZE WSKAZANIEM NA KOGO GŁOSOWAŁ...?
  0
 • luźna wagina
  2014-11-17 09:13:02
  Cudna to jest tylko elektra Kasia i Agamemnon Donek.
  0
 • europejczyk
  2014-11-17 09:29:30
  To jest informacja dla Lemingów . Patrzcie jak wyglądamy Tuskowa w sukience opłaconej przez podatnika , Tusk w lemingowym płaszczyku "mówi" patrzcie jestem taki jak wy i tak samo robię , Tóskówna jest po to by zainteresować Pudelka bo w myśl zasady nie ważnae jak o tobie mówią ważne że mówią .
  0
 • tt
  2014-11-17 09:34:05
  "Mimo niesprzyjającej pogody cała rodzina wyglądała bardzo stylowo. "

  Tradycyjnie już za pieniądze podatników ?. Bo przecież nie stać ich na ubieranie się za własne pieniądze...
  0
 • rok2014
  2014-11-17 10:42:33
  juz wiadomo dlaCZEGO NIC NIE CHCIALO MU SIE KLEIC ,GDZXIE RUSZAL TAM KLESKI I NIEURODZAJ ,A GDZIE SIE POJAWIL TAM STRACH BROD I SMROD
  0
 • skąd ten zachwyt?
  2014-11-17 09:34:47
  Patrzę i nie wierzę. Donald światowiec a buty ma jakby po paru sezonach.Reszt wygląda jak u chlopca od piłki.Kobitki natomiast średnie .Jak w urodzie tak i w ubraniu.
  0
 • Robnad
  2014-11-17 09:50:35
  luźna wagina2014-11-17 09:13
  "Cudna to jest tylko elektra Kasia i Agamemnon Donek."

  ta w tym czymś PO lewej to Klitajmestra?
  znaczy będzie, jak Tyfus z Brukseli PO odlotach kosmicznych z dziunią Bieńkowską wróci, he, he, he, eh.
  0
 • rok2014
  2014-11-17 10:43:36
  TAK MYSLELI NAD LOGO POLSKI ,A WYSRTARCZYLO DAC MINE TUSKA I LOGO GOTOWE
  0
 • >>>>> Zibi <<<<<<
  2014-11-17 09:13:21
  SZEF MAFII KTÓRY SPRZEDAŁ NASZ KRAJ ... CZEKAMY KIEDY NARÓD PRZEKRĘTA ROZLICZY ...
  0
 • ośmiorniczka
  2014-11-17 10:00:54
  Wychowankowie Lola Pendola i POmaskiej dostaną ich głosiki. Jedna mafia.
  0
 • antyMOnia
  2014-11-17 10:04:26
  Dwie dzidzie na utrzymaniu partii fircyka, a fircyk - na naszym.
  0
 • falcon
  2014-11-17 10:40:08
  Przepraszam czy dowiemy sie jakiego koloru są majtki Kasi czy bedzie to POdane juz na Pudelku . Bo to przeciez bardzo wazne jest jakie majtki nosi nastepczyni tronu. Te majtki staną się hitem w nowym sezonie a Kasia za opis kupi sobie kojeny apartament w stolicy.
  0
 • Elf
  2014-11-17 10:51:51
  Poloki wolą Kaczora w ubierającego się w szmateksie,nie dbający o uzębienie skrzeczący Kartofel to idol Polaków zyczę wam aby pisobolszewia maiala 99.8 % w kolejnych wyborach zebyscie się mogli nacieszyć Maciorem, Jojo .Płaszczakiem i innymi dziwolągami w roli ministrów ;to będą piękne czasy najlepszy kabarte w Europie środkowej !! Ja się nie boję bo wyjadę w a mam gdzie i dobrzę zyć poza Polską
  0
 • Elf
  2014-11-17 10:54:08
  Poloki wolą Kaczora ubierającego się w szmateksie,nie dbający o uzębienie skrzeczący Kartofel to idol Polaków zyczę wam aby pisobolszewia maiala 99.8 % w kolejnych wyborach zebyscie się mogli nacieszyć Maciorem, Jojo .Płaszczakiem i innymi dziwolągami w roli ministrów ;to będą piękne czasy najlepszy kabarte w Europie środkowej !! Ja się nie boję bo wyjadę w a mam gdzie i dobrze zyć poza Polską .Naturalnie będę wpadał z was się posmiać
  0
 • Robnad
  2014-11-17 11:10:50
  ~Elf2014-11-17 10:54
  "Poloki wolą Kaczora "

  folksdojczu?
  prezydent Kohl-kapusta, ci nie przeszkadzał?

  mając takiego prezydenta, to chyba nie można się dziwić" wysublimowanym " żartom cepów niemieckich.
  0
 • to wasz schyłek
  2014-11-17 11:56:45
  to już schyłek tych aferalnych antypolskich miernot, żadne medialne szwabskie tuby już was nie wylansują, jesteście spaleni i czeka was tylko uczciwy a nie wasz własny sąd, POlszewicy
  0
 • ustawka
  2014-11-17 11:57:31
  hehe a z tyłu tajniak, sPOłeczenstwo płaci. jaka ustawka, żenada jak cały ten nierząd
  0
 • POśmiewisko
  2014-11-17 12:18:56
  "Premier zaprezentował z kolei tzw. casualową elegancję."
  Po pierwsze BYŁY premier. "Casualową elegancję"? No wyglądał po prostu jakby akurat wracał z haratania w gałę... Stylowi? W którym miejscu???
  0
 • a jak tam POparcie w zakładach karnych donek
  2014-11-17 12:20:34
  sznyt? co to za słowo, czy to ze slangu więziennego
  0
 • gość
  2014-11-17 12:46:16
  Jak widać dziennikarze sami - swoimi atrykułami - podkrecają czytelników i robią z nich głupków, którzy nie widzą, nie słyszą , i nie maja swego zdania. Przecież widać, że są ci ludzie normalnie ubrani, jak każdy przeciętny człowiek, a co by dziennikarze chcieli aby przyszli w workach parcianych a nawet bez ! NAM POLAKOM WSZYSTKO JEST ŻLE, NIGDY NIC NIE PASUJE. TAKIM JESTEŚMY NARODEM .
  0
 • mili
  2014-11-17 20:18:25
  W Polsce wymiera pokolenie urodzone w latach dwudziestych i trzydziestych XX wieku, a byli oni znawcami elegancji i szyku. Późniejsze pokolenia wychowane w plebejskiej i proletariackiej atmosferze, nie mają już takiego poczucia elegancji jakie mieli moi rodzice i ich znajomi i przyjaciele. Wydaje mi się, że szczytem elegancji nie jest goła głowa i gołe stopy, ale jednak eleganckie kapelusze, cieniutkie rajstopy, powiewne płaszcze u kobiet a szczególnie u mężczyzn, cieniutkie ażurowe szale i długie po łokcie rękawice i wytworne maniery. To jest prawdziwa elegancja.
  0
 • maika
  2014-11-17 20:27:35
  Na czwartym zdjęciu Kasia wygląda jak Monika Olejnik tylko młodsza, tak to jest jak się nosi te same fryzury i ciuchy plus makijaż, w ogóle ja to już prawie nie odróżniam tych wszystkich aktorek i celebrytek, one wszystkie wyglądają tak samo.
  0
 • elf
  2014-11-17 23:07:18
  Kaczor w wystroju ze spalonego teatru i peerlowska mentalnoscia jest tak obrzydliwy,że nie mam sily rzygaćna nawet na Robnada bo to tez jakieś pisowski zasilkowiec bez dorobku bez sukcesu na utrzymaniu mamuśki co to w życiu nie miał przyjemności tylko był obsrywany przez wszystkich ,takich pomiotów w Polsce pełno ;życzę wam kaczora premiera obciach i rechot będzie na cała Europę jak gdzie w rogu w bruxeli beąz sobie wiązać krawaty ;pisowcy to smieci Europy .Amen ,niech wiara czyni czuba !!
  0
 • Elf
  2014-11-17 23:14:01
  Obrzydzeniem napawają mnie Polacy ,niestety jesteście wyjątkowo wrednym Narodem załugujecie na to aby Kaczyński vel Kaczor został Premierem RP i rzadzil Polską 8 lat z Macierewiczem, Płaszczkiem ,Fotyga, Jojo i innymi kreaturami z pisowskiego cyrku ,to będzie najśmieszniejszy rząd od 1945 r w Polsce , żaden szanujący się europejski polityk nie poda kaczorowi ręki będzie się tłukł po katach salonów a później na Helu leczył alkoholem kompleksy jak jego brat Mlaskacz alkoholik !!!
  0
 • fajnie
  2014-11-18 07:27:50
  Żadne z Państwa nie zdecydowało się na szale, rękawiczki, ani czapki, które zawsze odbierają nieco elegancji


  Pewnie pieszo nie przyszli, a peruwiańskie czapeczki , to Tusk zostawił w bagażniku swojego luksusowego samochodu.
  0
 • Victoria
  2014-11-22 16:38:20
  elf to oczywiscie kagebowska mongolsko Ruska kloaka - opluwajaca wszysstko co polskie - moze pokazemy mongolsko-Ruska skosnooka dzicz, ...
  0
 • Victoria
  2014-11-22 16:48:52
  Cala Rodzina Tuskow to prawdziwi, piekni, ucywilizowani Europejczycy, godnie reprezentujacy POLSKE I CALA EUROPE.
  0
 • victoria
  2014-11-22 16:43:07
  pomorzanin - czyli kagebowskie skosnookie mongolsko-ruskie scierwo, - Ruska dzicz tak jest zabsorbowana 'podbijaniem oscienny panstw e.g. Gruzja, Czecznia, Dagestan, Moldowa, niepodlegly Tatarstan, ze nie zauwazaja, ze rosja po raz trzeci tonie 'v sobxtviennym govnie 1917, 1991, no I 2014..
  0
 • Victoria
  2014-11-22 16:51:15
  Te wulgarne komentarze to kagebowska 'mongolsko Ruska kasaglaza kloaka, tonaca we wlasnych excrementach...rosiia posmiewisko calego swiata...
  0
 • Victoria
  2014-11-22 16:55:41
  elf takie idiotyczne komentarze mozna napisac TYLKO po uchlaniu sie zakazonym ruskim samogonem I po przedawkowaniu na Afganskiej heroinie, ktora, ku radosci calego ucywilizowanego swiata zabija million ruskich rocznie. Czyz to nie piekne, 35 lat po sowieckiej napasci na AFganistan, Afganczycy w dalszym ciagu rezaja ruskich niewolnikow...PRICELESS!!!
  0
 • 1
  2014-12-01 13:36:13
  w letnich płaszczykach? było - minus 4 stopnie.? Zdjęcia z innych wyborów?
  0
 • sp
  2014-12-07 17:40:52
  Co za wdzięk, co za szyk - rzecze krowę widząc byk (SZTAUDYNGIER).
  0
 • tak jest
  2014-12-14 09:28:45
  Jaka rodzina taki sznyt.W lumpie można sie lepiej ubrac .A tak nawiasem pisząc w co by się Donaldinio nie ubrał to i tak Dyzmę widać.
  0
 • Złodziej na złodzieju i złodziejem pogania!
  2014-11-17 01:08:05
  Ci złodzieje nie tylko bezczelnie srają na konstytucję, ale - dla uzyskania kompletnej bezkarności - wyrugowali z Kodeksu Karnego samo pojęcie sabotażu, który jawnie uprawiają w dzień i w nocy, rano i wieczorem!
  "Premier" tego "państwa" miał czelność podczas konferencji prasowej na temat afery Amber Gold z udziałem własnego synalka powiedzieć Polakom w oczy:

  "Nie każde oszustwo jest przestępstwem!"...


  I nikt go nie ściągnął z mównicy, nie strzelił z liścia we wredny ryj, nie zakuł w łańcuchy i nie wrzucił do lochu!

  Polacy!
  Co się z wami stało?!
  Gdzie wasz honor?

  Tfu! Ohyda! Hańba!
  1
 • obserwer_1
  2014-11-17 06:31:14
  patrzcie dzieci na te zdjęcia i zapamiętajcie sobie jak wyglądają złodzieje niszczący nasz kraj
  1
 • szyt szyty na miarę tej całej
  2014-11-17 01:02:29
  pożal się Boże "rodziny", gdzie nawet ona powiedziała wyraźnie, że on to jest gnojek!
  I chyba wiedziała, co mówi!!!
  1
 • europejczyk
  2014-11-17 00:38:14
  Na zdjęciu Tusk ,Tuskowa i kamieni kupa :)
  1
 • allo
  2014-11-17 00:52:38
  Rękawiczki odbierają elegancję? Doprawdy? Patrz pan! A arystokracja tego nie wiedziała!
  Te trzy pokraki to sznyt na miarę prowincjonalnego dziennikarza, jakim jest autor tej idiotycznej relacji.
  1
 • klawisz
  2014-11-17 07:04:08
  czas za kraty złodzieje
  1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama