Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

STYLIZACJE inspirowane księżą Kate dla eleganckich i aktywnych kobiet

15 września 2014, 10:41
Śledząc ikony stylu, szybko i łatwo można zapanować nad swoją garderobą. Od kilku lat, niezmiennie, w czołówce większości rankingów, możemy oglądać młodą i piękną brytyjską księżną Catherine, która zachowując niekwestionowaną klasę, promuje nowoczesny i bezpośredni wizerunek, pozwalając przy tym, by powszechnie w mediach nadal nazywaną ją po prostu Kate.
Śledząc ikony stylu, szybko i łatwo można zapanować nad swoją garderobą. Od kilku lat, niezmiennie, w czołówce większości rankingów, możemy oglądać młodą i piękną brytyjską księżną Catherine, która zachowując niekwestionowaną klasę, promuje nowoczesny i bezpośredni wizerunek, pozwalając przy tym, by powszechnie w mediach nadal nazywaną ją po prostu Kate. / Media
Nowoczesna kobieta codziennie podejmuje liczne wyzwania, aktywnie spędza dzień, prowadzi odpowiedzialny biznes, a przy tym… potrzebuje czuć się komfortowo i zawsze wyglądać jak milion dolarów. Jak radzić sobie z presją czasu jednocześnie nie pozostając w tyle z wizerunkiem?
Reklama
Reklama
Tematy:
styl carinii księżna Catherine moda casu vissavi

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama