Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Poczuj kolor! Nowa kolekcja futer Andrzej Jedynak

19 sierpnia 2014, 10:19
Podczas światowych tygodni mody wyodrębniły się dwa dominujące trendy – barwna awangarda inspirowaną bohemą oraz klasyka utrzymana w neutralnej palecie barw. Futrzane okrycia i dodatki w modnych, intensywnych kolorach pojawiły się na wybiegach Prady i Marni, natomiast Fendi i Balenciaga zaprezentowały bardziej klasyczne i stonowane projekty. Barwne obrazy i dzieła sztuki stanowiły też inspirację dla najnowszej kolekcji marki Andrzej Jedynak. Propozycjami na sezon jesień-zima 2014/2015 są modne połączenia kolorystyczne i nowoczesne fasony.
Podczas światowych tygodni mody wyodrębniły się dwa dominujące trendy – barwna awangarda inspirowaną bohemą oraz klasyka utrzymana w neutralnej palecie barw. Futrzane okrycia i dodatki w modnych, intensywnych kolorach pojawiły się na wybiegach Prady i Marni, natomiast Fendi i Balenciaga zaprezentowały bardziej klasyczne i stonowane projekty. Barwne obrazy i dzieła sztuki stanowiły też inspirację dla najnowszej kolekcji marki Andrzej Jedynak. Propozycjami na sezon jesień-zima 2014/2015 są modne połączenia kolorystyczne i nowoczesne fasony. / Media
Sztuka od zawsze stanowiła ważne źródło inspiracji dla projektantów mody. W poszukiwaniu wyjątkowych pomysłów designerzy sięgają do dzieł malarskich i graficznych, interpretując je na nowo językiem mody. W nadchodzącym sezonie w kolekcji Andrzej Jedynak odnajdujemy nawiązania do modernizmu i kultury artystycznej bohemy. "Feel The Colour" to awangardowa gra kontrastów i eksperymentalne łączenia faktur, które ożywią zimowy look!
Reklama
Reklama
Tematy:
moda jesień/zima 2014/2015 styl moda andrzej jedynak

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • ciekawy
  2014-09-16 20:03:09
  Czy to moze [ "po---ne" ]-przywiezione przez pewne panie z JUESEJ??
  0
 • guciaa
  2014-08-19 21:48:22
  A kto dziś w XXI wieku nosi naturalne futra. Koleżanka z Anglii kupiła na pchlim targu starą etolę z norek i przywiozła do kraju, bo tam nie ma odwagi tego założyć, tego po prostu nie wypada nosić. Cywilizowany świat odrzucił naturalne futra jako symbol ciemniactwa i zacofania, symbol życia bezideowego, kosztem cierpienia zwierząt. Nawet w Bayreuth choć oko wykol - futra naturalnego nikt nie zobaczy. Ale w zaściankowej i kruchtowej Polsce i owszem- do kościółka, a jakże, niech widzą, że mnie stać .Błeeeeee...
  0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama