Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Nie tylko na festiwale: letnie zestawy w klimacie boho. STYLIZACJE

21 lipca 2014, 10:01
Czym jest boho? To efektowne połączenie stylu vintage, wpływów hippisowskich oraz nietuzinkowości, jaka zawsze charakteryzowała stylizacje bohemy. Zaobserwowany i nazwany zaledwie dekadę temu, zyskał już ogromną rzeszę amatorek. Fashionistki uwielbiają boho-chic, bo daje olbrzymie pole dowolnej interpretacji, od seksownego looku w dżinsowych szortach i odkrywającym brzuch topem, po eteryczne suknie do ziemi i falbaniaste spódnice.
Czym jest boho? To efektowne połączenie stylu vintage, wpływów hippisowskich oraz nietuzinkowości, jaka zawsze charakteryzowała stylizacje bohemy. Zaobserwowany i nazwany zaledwie dekadę temu, zyskał już ogromną rzeszę amatorek. Fashionistki uwielbiają boho-chic, bo daje olbrzymie pole dowolnej interpretacji, od seksownego looku w dżinsowych szortach i odkrywającym brzuch topem, po eteryczne suknie do ziemi i falbaniaste spódnice. / Media
Inspiracje boho-chic pojawiły się w wiosenno-letnich pokazach wielu uznanych projektantów, między innymi u Gucciego, Donny Karan czy Anny Sui. Styl, łączący w sobie kobiecość i nonszalancję, efektowny look i oryginalność podbija nie tylko wybiegi, ale i ulice. Jak nosić boho latem? Oto nasze propozycje!
Reklama
Reklama
Tematy:
moda moda wiosna/lato 2014 boho styl
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama