Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Gdy dress code zmusza do noszenia rajstop latem... STYLIZACJE

18 czerwca 2014, 09:04
Jeśli chcemy, żeby rajstopy były niemal niewidoczne i prawie niewyczuwalne dla nas w trakcie noszenia, warto kupić model o grubości 8 DEN. To jedne z najcieńszych rajstop dostępnych na rynku. Pozwalają nam na zachowanie elegancji, ale jednocześnie nie jest nam w nich gorąco.
Jeśli chcemy, żeby rajstopy były niemal niewidoczne i prawie niewyczuwalne dla nas w trakcie noszenia, warto kupić model o grubości 8 DEN. To jedne z najcieńszych rajstop dostępnych na rynku. Pozwalają nam na zachowanie elegancji, ale jednocześnie nie jest nam w nich gorąco. / Media
Coraz więcej firm w Polsce ma określone zasady dotyczącego naszego ubioru w pracy. Pewne stroje są od razu skreślone i to właśnie latem najtrudniej jest dopasować swoje ubrania do panującego w firmie, tzw. dress code'u. Największym problemem są kwestie związane z odkrytymi nogami i przewiewnością ubrań oraz tym, ile ciała odkrywamy. Musimy pamiętać, że pomimo panujących na dworze wysokich temperatur, nie możemy sobie pozwolić na noszenie bardzo krótkich spódniczek i sukienek oraz głębokich dekoltów. A jak rozwiązać kwestię odkrytych nóg? Marka Gabriella ma na to kilka prostych i sprawdzonych sposobów.
Reklama
Reklama
Tematy:
gabriella moda wiosna/lato 2014 styl moda rasjtopy

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama