Reklama
Reklama
Reklama

Jestem autentyczny, cz. I: jak rozpoznać oryginalną torebkę Chanel

12 czerwca 2014, 09:02
Jak rozpoznać oryginalną torebkę tej marki? Ekspert PierreRiu.com zwraca szczególną uwagę na symetrię, zwłaszcza analizując torebki pikowane lub w geometryczne wzory. „Jeśli z jednej strony romb został ucięty w ¾ jego szerokości, to po drugiej stronie musi wyglądać dokładnie tak samo” – zauważa Dorota Partycka-Busoni.
Jak rozpoznać oryginalną torebkę tej marki? Ekspert PierreRiu.com zwraca szczególną uwagę na symetrię, zwłaszcza analizując torebki pikowane lub w geometryczne wzory. „Jeśli z jednej strony romb został ucięty w ¾ jego szerokości, to po drugiej stronie musi wyglądać dokładnie tak samo” – zauważa Dorota Partycka-Busoni. / Media
Na naszych ulicach coraz częściej możemy zobaczyć kobiety w ubraniach i z dodatkami luksusowych marek. Niestety, duża część z nich to falsyfikaty. Polacy często kupują podróbki u nieautoryzowanych sprzedawców. Brak oficjalnych butików tych marek sprawia, że nie możemy wejść do sklepu i zobaczyć, jak wygląda oryginał. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom tych, którym zależy na kupie oryginalnych produktów, rozpoczynamy publikację cyklu "Jestem autentyczny", w którym Dorota Partycka-Busoni - ekspert ds. autentyczności produktów, będzie udzielać rad dotyczących rozpoznawania oryginalnych i podrobionych ubrań i akcesoriów znanych marek. Na co dzień ekspertka pracuje dla platformy PierreRiu.com, na której można kupować i sprzedawać oryginalne luksusowe towary. Jej porady, które w odcinkach będziemy publikować mniej więcej raz na 2 tygodnie, to nieoceniona pomoc dla poszukujących oryginalnych produktów nie tylko w Sieci, ale i w tradycyjnych sklepach. Przydadzą się też na pewno tym, którzy już mają w swojej kolekcji luksusowe "dobra" i chcą się im baczniej przyjrzeć. Na pierwszy ogień idzie kultowa torebka Chanel, którą zbuntowana Coco zaprojektowała, dlatego że bardzo męczyło ją noszenie torebki w ręce. Postanowiła więc doczepić do niej łańcuszek. Dziś „chanelki” na łańcuszku są najbardziej pożądanymi torebkami na świecie i doczekały się przeróżnych wariantów.

Powiązane

Reklama
Reklama

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama