Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Wielki błękit - supermodne STYLIZACJE we wszystkich odcieniach niebieskiego

17 kwietnia 2014, 09:36
Błękit to synonim błogości. To kolor bezchmurnego nieba, lazurowego morza i otwartej przestrzeni, a więc wszystkiego tego, co nasuwa nam na myśl ciepłe lato i nierozerwalnie związane z nim wakacje. Wiosna i lato w błękicie to hasło, które powinno przyświecać nam podczas najbliższych miesięcy. Miłośniczki tej barwy mogą więc bez obaw tworzyć jednobarwne stylizacje i bez poczucia modowej wpadki otulać się błękitem „od stóp do głów”. Panie mniej odważne śmiało mogą pozostać przy stopach. I tak będą trendy.
Błękit to synonim błogości. To kolor bezchmurnego nieba, lazurowego morza i otwartej przestrzeni, a więc wszystkiego tego, co nasuwa nam na myśl ciepłe lato i nierozerwalnie związane z nim wakacje. Wiosna i lato w błękicie to hasło, które powinno przyświecać nam podczas najbliższych miesięcy. Miłośniczki tej barwy mogą więc bez obaw tworzyć jednobarwne stylizacje i bez poczucia modowej wpadki otulać się błękitem „od stóp do głów”. Panie mniej odważne śmiało mogą pozostać przy stopach. I tak będą trendy. / Media
„Oprócz błękitnego nieba nic mi dzisiaj nie potrzeba” - śpiewał niegdyś Marek Jackowski. I miał rację. Błękit to kolor, który w sezonie wiosna-lato 2014 plasuje się w ścisłej czołówce. To barwa niezwykle uniwersalna. Idealnie prezentuje się solo. Doskonale współgra także z nadal modnymi pastelami, będącym na topie granatem czy neutralnym beżem. Zobaczcie supermodne stylizacje, do stworzenia których punktem wyjścia były niebieskie buty marki Carinii.
Reklama
Reklama
Tematy:
niebieskie ubrania wiosna/lato 2014 moda moda wiosna/lato 2014 styl

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama