Warszawa
Reklama

Seksowne plisy i falbanki na otwarcie letniego sezonu

18 kwietnia 2012, 08:10
Stylizacje na rozpoczęcie letniego sezonu
Stylizacje na rozpoczęcie letniego sezonu / Media
W tym sezonie Tally Girl jest w nastroju na zwiedzanie świata, a w jej walizce same must-have kolekcji : spódniczki w kwiaty, pastelowe szorty, koronkowe topy, sukienki w paski oraz bluzki kimono. Pastelowe i jasne odcienie świetnie komponują się z opalenizną. Kiedy trudno się zdecydować na jeden styl, można je połączyć. Tally Girl czuje się wyjątkowo seksownie w plisach i falbankach. Czy jesteś gotowa do niej dołączyć?

Powiązane

Reklama
Reklama
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!
Zaznacz wymagane zgody
loading
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich
Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj.
success

Potwierdź zapis

Sprawdź maila, żeby potwierdzić swój zapis na newsletter. Jeśli nie widzisz wiadomości, sprawdź folder SPAM w swojej skrzynce.

failure

Coś poszło nie tak

Oceń jakość naszego artykułu

Dziękujemy za Twoją ocenę!

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna

Powiedz nam, jak możemy poprawić artykuł.
Zaznacz określenie, które dotyczy przeczytanej treści:
Reklama
Zobacz
Reklama